چین reclassifies سگ به عنوان حیوانات خانگی به جای دام و تماس آنها را “اصحاب وفادار”

چین تصمیم گرفته است به reclassify سگ به عنوان حیوانات خانگی به جای دام در آن به تازگی منتشر شده راهنمای طبقه بندی حیوانات..

چین, وزارت کشاورزی اعلام کرد در اطلاعیه نوشته شده در پایین سند سیاست.

“سگ دیگر به عنوان درمان صرف دام اما به عنوان اصحاب وفادار و” توجه کنید به عنوان خوانده شده به نقل از کوارتز.

رسمی اعلام شده زیر چین موقت ممنوعیت تجارت از حیات وحش اعلام کرد در ماه فوریه. تصمیم گرفت در جهانی coronavirus همه گیر نیز آلوده کرده است که بیش از یک Covid-19 شیوع می تواند به طور بالقوه ناشی از کروناویروس در حال انتقال از حیوانات وحشی به انسان است.

کارشناسان بر این باورند که غذاهای دریایی بازار در ووهان چین, کانون شیوع بالقوه ground zero برای شیوع.

آخرین لیست از حیوانات حیوانات منتشر شده توسط Cina کشاورزی وزارت شامل 13 نوع “سنتی دام” از جمله خوک و گاو و مرغ و بوقلمون همراه با 18 نوع “مخصوص دام” است که شامل حیوانات مانند گوزن. همه حیوانات ذکر شده به دام می تواند مطرح شود, برای غذا خوردن, با توجه به وزارت. این لیست می تواند تغییر و یا گسترده تر شامل حیوانات دیگر که این وزارتخانه در حال جمع آوری نظرات عمومی تا مارس 8, کوارتز گزارش شده است.

در اوایل این ماه الیزابت Maruma Mrema دبیر اجرایی کنوانسیون سازمان ملل متحد در تنوع زیستی به نام به حال به صورت جهانی ممنوعیت حیات وحش بازارهای نگهبان گزارش شده است.

Mrema به نام برای کشورهای سراسر کشور به قرار دادن یک ممنوعیت دائم در بازار فروش گوشت به دست آورد از حیات وحش مانند مرطوب بازار در ووهان. ممنوعیت یک پیشنهاد برای جلوگیری از آینده بیماری های همه گیر. Mrema تا به حال بیشتر ذکر نمونه هایی از این بیماری همه گیر ابولا در غرب و مرکز آفریقا و ویروس Nipah در شرق آسیا حاکی از این است که واضح و روشن وجود دارد ارتباط بین انسان, بیماری و نابودی حیات وحش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im