coronavirus, China businesses, coronavirus toll, SARS, Zhongyuan Bank, mass layoffs in china, Chinese economy, beijingدر طول بحران مالی جهانی سال 2008 و 2009 حدود 20 میلیون مهاجر چینی کارگران شغل خود را از دست به عنوان صادرات سقوط. (رویترز عکس)

زمانی که فیلمبرداری را علامت Xia بازگشت به کار خود در این ماه پس از تعطیلات شانگهای تولید فیلم خانه که در آن او گفت که او را به سه سال از مرخصی بدون پرداخت به عنوان یک بیماری کروناویروس طول می کشد تلفات از چین کسب و کار.

در حال حاضر شیا است که به دنبال یک کار پاره وقت بعد از شرکت با یک نیروی کار حدود 100 رد درخواست خود را به پرداخت حداقل نیمی از حقوق و دستمزد ماهانه در طول تعلیق و چپ او هیچ چاره ای جز استعفا دهد.

اخبار مرتبط

“من درک می کنم این شرکت جریان نقدی تنگ است” Xia, 25, به رویترز گفت. “ما به تعویق افتاد و برخی از عکسبرداری با توجه به شیوع کروناویروس و این که تا به حال تاثیر بسیار زیادی بر روی ما درآمد این واقعیت است.” Xia یکی از بسیاری از از دست دادن شغل خود را در این بیماری همه گیر است که به کشته شدن نزدیک به 1,870 و آلوده بیش از 72,000 جرقه دقیق سفر و جنبش محدودیت هایی که نگه داشته اند بسیاری از کسب و کار بسته اخلال در عرضه و تقاضا برای کالاها و خدمات است.

بسیاری از شرکت های کوچک مانند Xia سابق کارفرما صورت نقدی بحران به دلیل عدم سفارشات آنها را وادار به اخراج کارگران و یا حوض حقوق به نگه داشتن شناور. اما شیوع این بیماری هنوز به نشان دادن نشانه هایی از اوج. هر گونه افزایش سریع نرخ بیکاری مطرح می تواند یک چالش بزرگ برای چین در ثبات-وسواس رهبران با رشد در جهان و دومین اقتصاد بزرگ در حال حاضر افتادن نزدیک به سه دهه پایین است.

فقط 34 درصد از نزدیک به 1000 کوچک و متوسط شرکت گفت که آنها می تواند زنده ماندن به مدت یک ماه در زمان cashflow یک بررسی اخیر توسط دانشگاه Tsinghua و دانشگاه پکن نشان داد. یک سوم گفت: آنها می تواند برای دو ماه در حالی که 18 درصد گفت: آنها می توانند آن را از چوب برای سه ماه.

“می تواند وجود داشته باشد بزرگ اخراج” گفت: Wang Jun پکن-بر اساس اقتصاددان ارشد در Zhongyuan بانک. “من فکر می کنم آن را مناسب تر برای مقایسه زمان تاثیر به بحران جهانی به جای آن از سارس” او افزود: با اشاره به شیوع سندرم حاد تنفسی (سارس) در سال 2002 و 2003.

اخراج توده?

در طول بحران مالی جهانی سال 2008 و 2009 حدود 20 میلیون مهاجر چینی کارگران شغل خود را از دست به عنوان صادرات سقوط. که باعث یک بسته محرک اقتصادی توسط پکن است که به سرعت افزایش رشد اما زین اقتصاد با بدهی. اما در سال 2002 و 2003, اقتصاد چین ماند در یک جای پای محکم با وجود سارس.

هفته گذشته دولت متعهد به جلوگیری از مقیاس اخراج گفتن دولت های محلی برای کمک به ایجاد ثبات در شغل های طراحی در بیمه بیکاری و وجوه مشابه. شرکت در چین وسیع بخش خدمات از رستوران ها و هتل ها به مغازه ها, سینما و آژانس های مسافرتی را به عهده فشار از شیوع علاوه بر تولید کنندگان کوچک که فقط به سختی سودآور اقتصاددانان گفت.

“وضعیت اشتغال خوب است در سه ماهه اول اما اگر ویروس موجود است تا پایان ماه مارس پس از آن از سه ماهه دوم خواهیم دید دور از اخراج” گفت: Dan Wang یک تحلیلگر با واحد اطلاعات اقتصادی (EIU).

زیان کار اجرا می تواند به عنوان بالا به عنوان 4.5 میلیون, او پیش بینی شده است. شرکت های خصوصی حساب برای 80 درصد از اشتغال شهری. قبل از این ویروس شیوع بیکاری در حال حاضر افزایش یافته است با رسمی بررسی بر اساس نرخ بیکاری ایستاده در 5.2% در ماه دسامبر از 4.9 درصد در مارس 2018 به عنوان یک جنگ تجاری با ایالات متحده باریکش شرکت.

سیاستگذاران را رونمایی کرد یک قایق از اقدامات برای حفاظت از اقتصاد در مقابل انتظار می رود در سه ماهه اول رسید. اقتصاددانان بارها و بارها کاهش پیش بینی رشد به عنوان ویروس گسترش یافته است.

سرمایه گذاری خانه Nomura انتظار دارد در سه ماهه اول رشد 3 درصد از 3.8% با توجه به پایین تر از حد انتظار نرخ بازگشت به کار پس از تمدید قمری تعطیلات سال جدید و کسب و کار از سرگیری.
رشد اقتصادی کاهش به 6 درصد در سه ماهه چهارم 2019 با رشد 6.1% – ضعیف ترین در نزدیک به سه دهه است.

افزایش از دست دادن شغل می تواند صدمه دیده است و درآمد و مصرف کاهش احتمال تیز بهبود در اقتصاد پس از وقوع است شامل اقتصاددانان گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de