چین رشد اقتصادی برای اولین بار پس از حداقل سال 1992 در سه ماهه اول به عنوان coronavirus شیوع فلج شدن تولید و هزینه های بالا بردن فشار بر مقامات به انجام بیشتر برای جلوگیری از نصب و زیان کار است.

محصول ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) کاهش یافت و 6.8 درصد در ژانویه و مارس سال-در-سال اطلاعات رسمی نشان میدهد در جمعه بزرگتر از 6.5 درصد کاهش پیش بینی شده توسط تحلیلگران در رویترز نظرسنجی و معکوس 6 درصد توسعه در سه ماهه چهارم سال گذشته است.

انقباض نیز برای اولین بار در جهان به دومین اقتصاد حداقل از سال 1992 زمانی که رسمی تولید ناخالص داخلی فصلی پرونده آغاز شده است.

 

در حالی که چین توانسته است به بخش های بزرگی از اقتصاد خود را تا و در حال اجرا از یک وقفه در فوریه تحلیلگران می گویند سیاست گذاران صورت نبرد دشوار برای احیای رشد به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس نابسامانی تقاضای جهانی.

Nomura انتظار دارد پکن به ارائه یک بسته محرک اقتصادی در کوتاه مدت که می تواند در تامین مالی توسط بانک مرکزی از طریق کانال های مختلف.

“بر خلاف قبلی کاهش چرخه زمانی که بسیاری از جدید اعتباری برای تامین مالی هزینه های زیرساخت اموال و مصرف کننده کالاهای بادوام در این زمان ما انتظار داریم بسیاری از اعتباری جدید می شود و کمک های مالی برای کمک به شرکت ها و بانک ها و خانواده ها برای زنده ماندن COVID-19 بحران” آنها گفت: در یک توجه داشته باشید.

در یک چهارم در سه ماهه اساس تولید ناخالص داخلی کاهش یافت 9.8 درصد در سه ماه اول سال اداره ملی آمار گفت, درست کردن انتظارات برای یک 9.9 درصد انقباض و در مقایسه با 1.5 درصد رشد در سه ماهه قبلی است.

جدا کردن داده ها نشان داد چین تولید صنعتی در حال سقوط توسط کمتر از رقم 1.1 درصد در ماه مارس از سال قبل است. خرده فروشی کاهش یافت و 15.8 درصد در همان دوره است. سرمایه گذاری دارایی های ثابت کاهش 16.1 درصد در ماه های ژانویه-مارس. شهری چین نرخ بیکاری در 5.9 درصد در ماه مارس به پایین از 6.2 درصد در ماه فوریه است.

همه گیر آلوده شده است بیش از 2 میلیون نفر در سطح جهان و کشته شدن بیش از 1,30,000. چین که در آن ویروس برای اولین بار ظهور کرده است که بیش از 3000 مرگ اگر چه عفونت های جدید کاهش یافته است به طور قابل توجهی از اوج خود است.

تحلیلگران انتظار می رود نزدیک به 30 میلیون شغل در این سال با توجه به لکنت زبان کار resumptions و ياوه جهانی تقاضا پیشی 20 میلیون به علاوه اخراج در طول 2008-09 بحران مالی است.

پکن متعهد شده است تا اقدامات بیشتری برای مبارزه با تاثیر از این بیماری همه گیر به نصب زیان کار تهدید ثبات اجتماعی. بانک مرکزی در حال حاضر سست سیاست های پولی برای کمک به آزاد کردن جریان اعتباری به اقتصاد آن کاهش تا کنون شده است اندازه گیری بیشتر از طول بحران مالی جهانی.

دولت نیز تکیه بر محرک های مالی برای گسترش زیرساخت های سرمایه گذاری و مصرف است که می تواند فشار 2020 کسری بودجه به یک رکورد بالا است.

برای سال 2020 رشد اقتصادی چین تنظیم شده است به تلو تلو خوردن به کمترین رقم در نزدیک به نیم قرن رویترز نظرسنجی این هفته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی