چین: جدید COVID-19 مورد افزایش به 39; پکن به تحت طولانی مدت بیماری کنترل

China, COVID-19 cases, Beijing, coronavirus cases, coronavirus pandemic, Guangdong Province, coronavirus death cases in china, latest news on coronavirus chinaروز شنبه, پنج جدید محلی مورد گزارش شد نگرانی از موارد متداول شدن هر چند در اعداد کوچکتر به عنوان چین را از سر گرفت تولید بخار کامل پس از بیش از دو ماه از اخراج با توجه به COVID-19. (رویترز عکس)

چین گزارش کرده است 39 جدید کروناویروس موارد از جمله 38 وارداتی آنهایی که به عنوان تعدادی از موارد بدون علامت نیز رسید بالا بردن نگرانی از موج دوم COVID-19 عفونت عمدتا از بازگشت به خانه با وجود شدید مهار تلاش های مقامات بهداشت گفت: در روز دوشنبه.

یک مقام بهداشتی در پکن هشدار داده است که چین سرمایه احتمالا باقی می ماند تحت دراز مدت coronavirus اپیدمی کنترل و گفت که هیچ شانسی برای تماس خاموش این شهر پیشگیری و کنترل کار در یک زمان کوتاه است. ملی چین کمیسیون بهداشت (NHC) گفت: یکی جدید داخلی COVID-19 مورد و 38 وارداتی موارد گزارش شده از سراسر کشور در روز یکشنبه.

اخبار مرتبط

یکی از جدید داخلی مورد گزارش شده از استان گوانگدونگ است که عمده تسمه های صنعتی. روز شنبه, پنج جدید محلی مورد گزارش شد نگرانی از موارد متداول شدن هر چند در اعداد کوچکتر به عنوان چین را از سر گرفت تولید بخار کامل پس از بیش از دو ماه از اخراج با توجه به COVID-19.

وارداتی موارد در حال افزایش است که چین در حال حاضر airlifting تعداد زیادی از رشته اتباع چینی از کشورهای مختلف از طریق چارتر پرواز. همچنین در روز یکشنبه 78 جدید بدون علامت COVID-19 موارد گزارش شده در سرزمین اصلی از جمله 40 وارداتی آنهایی که NHC گفت که 1,047 موارد بدون علامت بودند و هنوز هم تحت آزمایشات پزشکی.

بدون علامت coronavirus موارد کسانی هستند که تست مثبت برای این ویروس اما نشان نمی دهد هر گونه علائم و پتانسیل را دارند که باعث پراکنده خوشه از عفونت. همچنین در روز یکشنبه یک مورد مرگ گزارش شده از ویروس coronavirus کانون استان هوبئی در نظر گرفتن مرگ و میر در کشور به 3,331 مردم است.

به طور کلی موارد تایید شده در سرزمین اصلی رسیده اند 81,708 یکشنبه از جمله 1,299 بیماران هنوز در حال درمان 77,078 ترخيص بيماران پس از بهبود و 3,331 نفر از این بیماری NHC گفت. یکشنبه 890 تایید موارد از جمله چهار مرگ و میر گزارش شده در هنگ کنگ 44 تایید موارد در ماکائو و 363 در تایوان از جمله پنج مرگ و میر ناشی از آن گفت.

در همین حال یک مقام بهداشتی در اینجا هشدار داده است که coronavirus بیماری پیشگیری و کنترل در پکن احتمالا تبدیل به یک دراز مدت طبیعی است.

پایتخت مرکز مبادلات بین المللی هنوز هم خرس فشار از خطرات به عنوان در سراسر جهان گسترش COVID-19 همه گیر است شتاب خو Hejian سخنگوی شهرداری از دولت گفت و اشاره کرد که هیچ فرصتی برای تماس با خارج از شهر را پیشگیری و کنترل کار در یک زمان کوتاه است.

استراتژی کلی حفاظت در برابر وارداتی موارد و ارتجاعی در بومی موارد بدون تغییر باقی خواهد ماند, با تجزیه و تحلیل علمی از وضعیت اپیدمی و دقیق روش های کنترل گرفته زو گفت.

او همچنین بر اهمیت تصرف بحرانی پنجره به سر کار و تولید و به زندگی مردم دوباره به حالت عادی به عنوان انتقال از این بیماری همه گیر شده است و اساسا قطع در پکن و در سراسر کشور اگر چه هنوز هم وجود دارد وارد شده و پراکنده موارد دولتی صدای آمریکا خبر داد. با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز وجود بیش از 1.2 میلیون coronavirus موارد در سراسر جهان و 69,479 نفر کشته شده اند.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im