چین آسانسور مستند در coronavirus کانون ووهان

چین روز چهارشنبه کاهش داد و سطح خطر از coronavirus در آن کانون ووهان از بالا تا متوسط و از سر خدمات اتوبوس در داخل شهر برای اولین بار پس از نه هفته مستند حتی به عنوان یک مطالعه جدید گفت: هزاران نفر از موارد مثبت وجود دارد رفته اند ممکن است تحت رادار.

چین تصمیم گرفته است برای بلند کردن سه ماه مستند در بیش از 56 میلیون نفر از مردم در مرکز استان هوبی.

این مستند طولانی مدت از هوبئی سرمایه ووهان به پایان خواهد رسید و در آوریل 8, بلند کردن توده قرنطینه در سراسر شهرستان با جمعیت بیش از 11 میلیون.

همچنین ووهان خواهد سرگیری پروازهای تجاری از 8 آوریل به استثنای پروازهای بین المللی و پروازهای و از پکن است.

دولت را کاهش داد و سطح خطر ووهان برای COVID-19 شیوع از بالا تا متوسط گزارش های رسانه ها اظهار داشت: در روز چهارشنبه.

 

در حالی که هوبئی و ووهان گزارش نشده هر COVID-19 مورد چهار نفر در این شهرستان در نظر گرفتن مرگ و میر در چین به 3,281 ملی کمیسیون بهداشت (NHC) گفت: در روز چهارشنبه.

چین روز چهارشنبه گفت که هیچ جدید در داخل کشور منتقل می شود مورد گزارش شده در سرزمین اصلی چین روز سه شنبه اما 47 جدید وارداتی موارد گزارش شده در کشور با در نظر گرفتن مجموع تعداد این موارد به 474 آن گفت.

وزارت خارجه چین روز سه شنبه گفت که اکثریت وارداتی مواردی هستند که اتباع چینی از بازگشت از خارج از کشور.

از 427 تایید وارداتی موارد گزارش شده در مارس 23, 380 چینی هستند و بقیه 47 در حال اتباع خارجی آن گفت.

همچنین در روز سه شنبه چهار کشته و 33 جدید موارد مشکوک گزارش شده در سرزمین اصلی با سه نفر از مرگ و میر گزارش شده در هوبئی.

به طور کلی موارد تایید شده در سرزمین اصلی رسیده 81,218 تا پایان روز سه شنبه. این شامل 3,281 افرادی که در اثر بیماری 4,287 بیماران هنوز در حال درمان و 73,650 ترخيص بيماران پس از بهبود NHC گفت.

 

در حالی که چین شروع به استراحت اقدامات انجام شده برای کنترل coronavirus چینی بهداشتی ایران گفت: چین نباید شل کردن بیماری همه گیر به عنوان کنترل جریان از مردم در حال افزایش است.

چین باید چوب به اقدامات سختگیرانه در بیماری پیشگیری و کنترل کشور را در رزومه کار و تولید و جریان مردم را افزایش می دهد, Mi فنگ رسمی با NHC گفت: رسانه ها در اینجا.

“ما باید اقدامات سختگیرانه برای جلوگیری از وارد Covid-19 موارد از خارج از کشور و ارتجاعی از این بیماری همه گیر در داخل کشور” Mi تاکید کرد.

چین از سرگیری عملیات عادی از ترافیک جاده در هوبئی استان کشور در سخت ترین ضربه منطقه رمان coronavirus به منظور تسهیل در استان به حالت عادی بازگشت و فعالیت های اقتصادی رسمی اطلاع گفت.

در ضمن بیش از 800 نفر گیر در هوبئی استان پس از ژانویه 23 مستند وارد پکن, رسمی, رسانه ها گزارش شده است.

به عنوان ویروس موسى در ووهان و هوبئی استان بیش از 21,000 پرسنل پزشکی که آنجا مستقر و به کنترل شیوع ویروس چپ این استان در روز سه شنبه.

هنوز هم وجود دارد 16,558 پزشکی کارگران متعلق به 139 پزشکی تیم که در حال مبارزه با این ویروس در ووهان. چین تا به حال اعزام بیش از 42000 پرسنل پزشکی از جمله کارکنان برگرفته از نظامی.

به عنوان محدودیت در ووهان آرام یک مطالعه جدید گفت: حدود 60 درصد از افرادی که قرارداد coronavirus در ووهان شد بدون علامت و یا بسیار خفیف موارد گزارش نشده به مقامات.

برآورد شد و بر اساس حدود 26,000 آزمایشگاه تایید موارد ثبت شده در این شهرستان بین دسامبر و فوریه با توجه به مطالعه led توسط یک گروه از پزشکان چینی منتشر شده در medRxiv preprint پلت فرم در اوایل این ماه.

کاغذ بوده است نه کارشناسی, هنگ کنگ بر اساس جنوب چین صبح پست گزارش شده است.

محققان با استفاده از تست های آزمایشگاهی به عنوان اساس ارزیابی خود را به جای دولت چین داده ها در تایید موارد به این دلیل که مقامات با استفاده از علامتی تظاهرات و غیر طبیعی ریه اسکن برای طبقه بندی بیماران.

آزمایشگاه داده ها از آزمون مجاز پزشکان از Tongji کالج پزشکی در ووهان دانشگاه Fudan دانشگاه هاروارد و دانشگاه برای ایجاد مدل صرف نظر از این که آیا بیماران علائم ارسال گزارش است.

این مطالعه گفت که بر اساس مدل تعداد کل عفونت های سراسر شهر بود در فوریه 18 می تواند بیش 125,000.

ما پیش بینی تجمعی تعداد مسلم موارد به 26,252 در فوریه 18, نزدیک به واقعی گزارش تعداد 25,961 در حالی که برآورد تجمعی تعداد کل موارد بود 125,959 آن گفت.

ووهان گزارش 38,020 موارد تایید شده در فوریه 18.

این مطالعه همچنین تخمین زده است که 36,798 مردم آلوده شده است به طور کلی به عنوان از ژانویه 25.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>