چین در ناتو رادار بیشتر از همیشه می گوید ما فرستاده

چین در ناتو رادار بیشتر از همیشه بالا فرستاده آمریکا به نظامی قدرتمند گروه بندی کرده و تصریح می کند که پکن می تواند یک شریک صلح آمیز است که نشان می دهد در حال حاضر.

‘آیا قصد از چین’

کی بیلی Hutchison ما نماینده دائم به سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) به خبرنگاران گفت: در یک جلسه مجازی در اینجا در روز چهارشنبه که ناتو شروع به ارزیابی آنچه که چین در حال انجام است. “چین می تواند صلح آمیز شریک خوب تجاری شریک, اما آنها نشان می دهد که در حال حاضر, و من فکر می کنم شرکای ناتو در حال نگاه کردن به این, او گفت:.

“این خیلی بیشتر در ما صفحه رادار و من فکر می کنم باید آن را به خاطر ما باید ارزیابی خطر و امید برای بهترین اما آماده شدن برای بدترین” Hutchison گفت: رفتار پرخاشگرانه و تحریک آمیز اقدامات چین در برابر تایوان و ژاپن و هند است. در مورد اینکه آیا یک خطر واقعی رویارویی نظامی در افق بود, او گفت:, “من فکر می کنم در ناتو در حال حاضر به دنبال به شرق است.”

همه چیز است که اتفاق می افتد با 5G شبکه است که در برخورد با آمریکا و اروپا در طول اتحاد Hutchison گفت. “ما در حال تلاش برای نگه داشتن ارتباطات امن و دیدن که برخی از رقبای چینی ندارد قابلیت کنترل تعهدات قراردادی است که ساخته شده توسط ارتباطات ارائه دهندگان — تمام کسانی که همه چیز از جمله کمربند و جاده ابتکار در حال افزایش نگرانی در میان متحدان ما در مورد آنچه که قصد چین,” او گفت:.

ایالات متحده بسیار روشن است که آن را می خواهد چین به عنوان یک شریک در نظم جهانی و شناخته شده است که چین به سرقت رفته مالکیت معنوی نقض تعرفه و یارانه مجموعه جهانی دادگاه ها و سازمان تجارت جهانی Hutchison گفت.

“بنابراین ما می دانیم که چین دارای قابلیت رقابت در سطح میدان بازی و ما درخواست آنها را برای انجام این کار, اما ما نیز در حال تبدیل شدن چشم با احتیاط به رفتار خود را در حال حاضر در دریای چین جنوبی militarising سلیمان که گفتند هرگز انجام می شود و همچنین سرکوب در هنگ کنگ,” او اضافه شده است.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *