چین concocting قصد دارد ما را فلج جامعه قبل از جنگ مارکو روبیو می گوید

مقامات چینی در حال کاشت ایالات متحده و کشورهای متحد و به طور غیر مستقیم با فن آوری است که می تواند باعث عظیم اجتماعی اختلال در صورت تعارض با توجه به ارشد جمهوریخواه مجلس.

“ما هرگز با آن مواجه است که به نوعی آسیب پذیری در ستون فقرات کشور ما” سناتور. مارکو روبیو از فلوریدا از حزب جمهوری خواه گفت: در این هفته.

چین بالقوه برای انجام یک حمله فلج کننده علیه آمریکا ماهواره ها فرمان داده است توجه از استراتژیست های نظامی و دیپلمات ها برای سال, اما روبیو ” هشدار داده بود موجب تحلیل بسیار بیشتر دنیوی سیستم های: اداری پرینتر که می تواند مطرح غیر منتظره هوش تهدید. روبیو در حالی که تصدیق کرد که خطر تاکید کرد که پکن می خواهد “دولتی” شرکت برای گسترش در سراسر جوامع غربی است.

“تصور کنید اگر در شب و یا در آستانه یک جنگ ما آگاه هستند از توانایی خود را به آنها نشان دادن توانایی خود را به انکار تعداد قابل توجهی از آمریکایی ها دسترسی به اطلاعات بانکی خود را در ارتباطات از راه دور خود را اتصال به اینترنت جرم سیستم حمل و نقل از یک شهر بزرگ و یا ترکیبی از همه اینها [یا] یک ابزار شبکه؟” روبیو روز دوشنبه گفت:.

این قابلیت ممکن است تشویق چین برای آغاز جنگ با آمریکا شریک یا متحد اعتماد که تهدید پیامدهای اجتماعی در ایالات متحده جلوگیری می کند رئیس جمهور تهمت یا یکی دیگر از آمریکا رهبر از مداخله.

“ما دانش است که آنها می تواند تهدید جرم سیستم حمل و نقل یک شهر, بانکی, بخش, ارتباطات, سیستم, آنها را فراهم می کند فوق العاده اهرم است که نمی خواهد حتی نیاز به آنها را به شلیک یک موشک و یا آتش سوزی یک گلوله” روبیو گفت.

روبیو که نشسته است در هر دو کمیته روابط خارجی سرپرستي وزارت امور خارجه و هوش پنل با صلاحیت بیش از ایالات متحده جاسوسی سازمان سیا برای سال در مورد تهدیدات مطرح شده توسط فن آوری های چینی شرکت. عمده شرکت های مخابراتی مانند هواوی یکی از پیشگامان نسل بعدی فناوری بی سیم را تحت سلطه مقدار غربی بحث در مورد خطرات است.

روبیو مطرح شده احتمال این که چین را پیدا خواهد کرد راه هایی برای زانو آمریکا تصمیم گیرندگان حتی اگر دولت فدرال تصویب دشوار سیاست های امنیتی.

“اگر آنها قادر, برای مثال, برای اخلال در تجارت بین ایالات متحده و یک شریک عمده تجاری حتی اگر ما سیستم بسیار امن است که اختلال در تجارت است که اختلال در فعالیت های اقتصادی می sap یک ملت را برای مقابله با دشمن اگر لازم است,” او گفت:. “و آنها را می دانند.”

در عین حال به عنوان دیپلمات های ایالات متحده باید تلاش برای متقاعد کردن حتی متحدان ناتو به بان کی مون “در معرض خطر” شرکت های مخابراتی بنابراین روبیو نگران است که دولت های ایالتی و محلی به طور مشابه مردد را به خطر جدی است.

“یکی از چیزهایی که ما هنوز هم در حال اجرا را گاهی اوقات در nonfederal سطح است که مفهوم این است که پر از شکوفه است که این است که اغراق آمیز” او گفت:.

این واقعیت است که شرکت های غربی گاهی اوقات خرید چینی سیستم و سپس “برچسب سفید” دستگاه های خود باعث می شود آن را سخت برای پیگیری این حد پر از مشکل است.

“این سخت است برای تعیین کمیت چقدر جدی است, در حال حاضر,” او گفت:. “این است که در حال حاضر به اندازه کافی گسترده برای ما نگران آن است که فقط در سطح فدرال.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>