چین که به عنوان بزرگترین تامین کننده ملزومات مورد نیاز در برابر رمان coronavirus به فروش می رسد در حدود چهار میلیارد ماسک برای کشورهایی که هنوز در حال مبارزه با شیوع مقامات گفت: Agence France Presse گزارش شده است.

این پس از آن برخی از کشورها از جمله هلند و اسپانیا حاکی از ناامیدی خود را از ملزومات آن را به آنها عرضه توسط چین است.

پکن تشویق کارخانجات به افزایش تولید لوازم پزشکی به عنوان بیماری همه گیر کشته شدن بیش از 60 ، 000 در سطح جهان و نقاط جهان صورت کمبود تجهیزات حفاظتی.

چین صادر شده است 3.86 میلیارد ماسک 37.5 میلیون قطعه از لباس های محافظ, 16,000 هواکش و 2.84 میلیون Covid-19 تست کیت از مارس 1, گمرک رسمی Jin Hai گفت: به بیش از 50 کشور طبق گزارش AFP.

او اضافه پزشکی کشور عرضه صادرات شدند به ارزش 10.2 میلیارد یوان (معادل 1.4 میلیارد دلار).

هفته گذشته دولت هلند نیز نگهداری می شود که 600,000 ماسک از چین حمل و نقل از 1.3 میلیون است نه دیدار با استانداردهای کیفیت.

چین اعلام کرد تولید کننده “اظهار داشت: واضح است که (ماسک) های غیر جراحی.”

مقامات چینی ضربه به عقب در روز یکشنبه در گزارش های رسانه ها بیش از معیوب تجهیزات پزشکی و گفت که آنها “را منعکس نمی کند کامل حقایق” AFP گزارش اضافه شده است.

“در واقعیت وجود دارد که عوامل مختلف مانند چین با داشتن استانداردهای مختلف و متفاوت استفاده عادات به کشورهای دیگر است. حتی استفاده نادرست می تواند منجر به شک و تردید بیش از کیفیت و گفت:” جیانگ فن رسمی با وزارت بازرگانی.

چین retorted که کشورها را مجبور به خواندن دستورالعمل به درستی و به همین دلیل آنها شکایت در مورد استاندارد محصولات است.

در اوایل این هفته, پکن, سفت, مقررات صادرات coronavirus تجهیزات پزشکی نیاز به محصولات خود را به تحقق هر دو داخلی صدور مجوز استاندارد و که از مقصد کشور است.

چین نیز افزایش یافته است تولید آن از ظرفیت Covid-19 تست کیت به بیش از 4 میلیون نفر در روز گفت: ژانگ چی رسمی با ملی محصولات پزشکی دولت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی