چین عازم کارآزمایی بالینی برای coronavirus واکسن

چین آغاز شده است که فاز اول کارآزمایی بالینی به صورت یک رمان coronavirus واکسن سوابق نشان می دهد که دانشمندان جهان مسابقه برای پیدا کردن یک راه برای مبارزه با کشنده پاتوژن.

می آید بعد از ما مقامات بهداشت گفت: در هفته گذشته بودند آغاز آزمایشی به منظور بررسی امکان واکسن در سیاتل.

چینی ها تلاش آغاز شد و در مارس 16 — همان روز به ما اعلام-و انتظار می رود برای ادامه کار تا پایان سال با توجه به تشکیل پرونده در این کشور کارآزمایی بالینی رجیستری مورخ 17 مارس است.

“داوطلبان COVID-19 فاز یک دادگاه در حال حاضر شروع به دریافت واکسن” یک عضو هیات درگیر در دولت بودجه پروژه به خبرگزاری فرانسه گفت در روز یکشنبه.

از 108 شرکت کنندگان با سن بین 18 تا 60 تست خواهد شد در سه گروه و با توجه به دوزهای مختلف. آنها همه ساکنان مرکزی شهر ووهان — که در آن جدید کروناویروس اولین ظهور در اواخر سال گذشته.

به عنوان COVID-19 همه گیر هستند و دولت گام تا اقدامات حفاظت از شرکت های داروسازی و آزمایشگاه های تحقیقاتی در سراسر جهان در حال کار در شیب کامل.

وجود دارد در حال حاضر هیچ مورد تایید واکسن یا دارو برای این بیماری جدید که به کشته شدن بیش از 13000 نفر در سراسر جهان تا کنون.

واکسن آزمایشی اطلاعیه آمده میان از افزایش دشمنی بین آمریکا و چین بیش از همه گیر با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن enraging پکن صحبت از “چینی virus” .

اما تلاش این است که انتظار می رود به زمان — به ما نامزد واکسن ممکن است یک سال دیگر به 18 ماه قبل از تبدیل شدن به در دسترس است.

یک درمان ضد ویروسی به نام remdesivir ساخته شده توسط ما بر اساس علوم جلعاد است که در حال حاضر در مراحل نهایی آزمایشات بالینی در آسیا و پزشکان در چین گزارش کرده اند آن را ثابت کرده است موثر در مبارزه با این بیماری است.

اما تنها تصادفی دادگاه اجازه خواهد داد که دانشمندان برای اطمینان می دانم که اگر این واقعا کمک می کند و یا این که آیا بیماران را بهبود بدون آن. (

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de