چین درخواست آمریکا طرح دعوی در دادگاه در برابر آن در Covid-19 با عنوان “هیچ چیز کوتاه از پوچی’

چین در چهارشنبه را رد کرد واصل طرح دعوی در دادگاه توسط ایالت میسوری آمریکا به چیزی کمتر از پوچی و نقض حاکمیت. طرح دعوی در دادگاه مدعی است که پکن سرکوب Covid-19 اطلاعات دستگیر whistle-blowers و آن را انکار کرد مسری طبیعت منجر به از دست دادن زندگی و باعث “آسیب جبران ناپذیر” به جهان است.

پرونده در دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای منطقه شرق میسوری طرح دعوی در دادگاه ارائه شد میسوری دادستان کل اریک اشمیت در برابر دولت چین حاکم حزب کمونیست چین (CPC) و دیگر مقامات چینی و موسسات.

آن مدعی است که در دوران بحرانی سال های اولیه شیوع مقامات چینی فریب عمومی را سرکوب اطلاعات حیاتی بازداشت whistle-blowers را تکذیب کرد-انسان به انسان انتقال در صورت نصب شواهد نابود بحرانی تحقیقات پزشکی مجاز میلیون ها نفر از مردم را در معرض ویروس و حتی احتکار تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) باعث همه گیر جهانی است که غیر ضروری بود و قابل پیشگیری است.

طرح دعوی در دادگاه به دنبال تسکین در یک تعداد از مزاحمت یک تعداد از غیر طبیعی فعالیت های خطرناک و دو فقره نقض وظیفه.

درمان می تواند شامل مجازات مدنی و جبران جلو گیری از مزاحم قطع غیر طبیعی و خطرناک فعالیت خسارت تنبیهی و بیشتر آن گفت.

‘هیچ پایه و اساسی’

در واکنش به طرح دعوی در دادگاه, چینی, سخنگوی وزارت امور خارجه Geng Shuang گفت: این به اصطلاح اتهام هیچ حقیقی و حقوقی بر اساس. آن است که هیچ چیز کوتاه از پوچی.

او تصریح کرد که از زمان شیوع دولت چین اقدام شده است در باز و شفاف و مسئول به گزارش این اطلاعات به ما و دیگر کشورها و سازمان بهداشت جهانی (WHO) علاوه بر صدور عمومی دنباله ای از ویروس.

Geng گفت: چین در ارتباط با ما در مورد این موضوع از ژانویه 3, حصول اطمینان از به روز رسانی. این بخشی از چین سهم مهم و به رسمیت شناخته شده توسط جامعه بین المللی است. این به اصطلاح دادخواهی است مخرب سوء استفاده از دادخواهی. آن را نقض قانون اساسی و اصل برابر حاکمیت در حقوق بین الملل.

دولت چین پاسخ در این بیماری همه گیر است که تحت صلاحیت دادگاه های آمریکا, او گفت:.

Geng گفت که چنین سوء استفاده از بستن است منجر به پاسخ اپیدمی در صفحه اصلی در ایالات متحده و همچنین در خلاف جهت همکاری های بین المللی. آنچه ما باید انجام دهید این است که به رد و رد چنین سوء استفاده از دادخواهی او گفت:.

علاوه بر طرح دعوی در دادگاه چین رو دقیق انتقاد از رییس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بالای آن سیاستمداران و مقامات از جمله اتهامات پوشش و تحت گزارش از coronavirus تلفات.

در حالی که چین گزارش کرده است 82,788 رمان coronavirus موارد از جمله 4,632 مرگ و میر در آمریکا ثبت نام بیش از 824,600 موارد و بیش از 45,290 مرگ و میر — بالاترین در جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net