چین ارائه شده در میان مدت کمک های مالی به بانک ها و کاهش نرخ بهره آن را هزینه برای پول به عنوان مقامات به دنبال کوسن اقتصاد از ویروس بیماری همه گیر.

بانک خلق چین ارائه شده 200 میلیارد یوان ($29 میلیارد دلار) از یک سال وام میان مدت در روز دوشنبه. نرخ کاهش 10 واحد به 3.15%. بانک مرکزی همچنین افزود: 100 میلیارد یوان بودجه با 7 روز توافقات برای خرید. برخی از 1 تریلیون یوان معکوس repos آمده به علت دوشنبه و در نتیجه خالص 700 میلیارد یوان برداشت.

تزریق نسبتا کوچک است گفت: بکی لیو از چین در استراتژی کلان در Standard Chartered Bank (HK) Ltd. اضافه کردن این عملیات را کاهش می دهد انگیزه برای تعقیب دولت چین و سیاست های بانک اوراق قرضه. این بدان معنی است که PBOC قصد ندارد بیشتر به کمتر جلویی نرخ از اینجا. من فکر می کنم نرخ خواهد ماند محدوده محدود تا بیشتر کاتالیزور وجود دارد.

آتی در چین 10 ساله اوراق قرضه دولتی متوقف شد بعد از عملیات در حال سقوط به عنوان بسیاری به عنوان 0.11%. CSI 300 شاخص سهام افزایش یافت تا آنجا که 0.9% بیش از آن 4,003.9-نقطه دید از Jan. 23 آخرین روز معاملاتی قبل از سال جدید قمری ، هفته گذشته چین قول داد آن را ملاقات آن در سال 2020 اقتصادی اهداف و اجازه دولت های محلی به موضوع بدهی بیشتر در کوتاه مدت برای کمک به رشد است.

من فکر نمی کنم سرمایه گذاران بیش از حد نگران کمبود نقدینگی خود را به عنوان یک روند روشن است که PBOC را سهولت در گفت ژو هائو یک اقتصاددان در Commerzbank AG. هر گونه کاهش در اوراق قرضه ناشی از امروز عملیات ایجاد خواهد شد یک فرصت برای سرمایه گذاران به خرید بیشتر بدهی. 10 سال حاکمیت عملکرد ممکن است سقوط به 2.8 درصد در هفته های آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی