چین روز پنجشنبه اعلام کرد این امر کاهش نرخ بهره در تلاش برای تقویت اقتصاد آن را به عنوان جنگ اقتصادی خرید اینترنتی جدید شیوع کروناویروس.

کاهش در وام نخست رای (LPR) – یکی از نرخ های ترجیحی تجاری بانک ها را به مشتریان خود بهترین و, که در خدمت به عنوان یک مرجع برای دیگر نرخ وام – آخرین اندازه گیری به کمک شرکت های مبارزه از طریق این بیماری همه گیر.

یک سال LPR کاهش بود به 4.05 درصد از 4.15 درصد بانک خلق چین (PBoC) در بیانیه ای گفت. پنج سال LPR — که در آن بسیاری از وام دهندگان خود را پایه نرخ وام مسکن — نیز کاهش به 4.75 درصد از 4.8 درصد است.

این LPR منتشر شده در 20 هر ماه بر اساس نرخ بانک مرکزی عملیات بازار باز به خصوص در میان مدت تسهیلات وام نرخ. کاهش نرخ می آید به عنوان پکن جنگ برای کنترل ویروس بیماری همه گیر است که آلوده بیش از 74,500 مردم در کشور است.

وقوع تهدید برای قرار دادن دندانه در اقتصاد جهانی با چین فلج گسترده قرنطینه اقدامات و عمده شرکت های مانند آی فون ساز اپل و معدن غول پیکر BHP هشدار آن می تواند آسیب خط پایین.

روز پنج شنبه وزارت بازرگانی گفت: آنلاین نشست خبری که این بیماری همه گیر خواهد تاثیر زیادی در کوتاه مدت, مصرف, با قوی ترین ضربه به احساس می شود در ماه فوریه است. اما آن وجود دارد گفت: امیدواریم که برای هزینه های مصرف کننده “به پایین و ایجاد ثبات در مه” گفت: وانگ Bin معاون مدیر عملیات بازار در وزارت. وانگ گفت: مقامات پله تا هدف حمایت از اقدامات برای شرکت های بدون دادن جزئیات بیشتر.

بانک مرکزی گفت در اوایل این ماه آن را ارائه 300 میلیارد یوان (43 دلار-میلیارد دلار) افزایش به کمک به کسب و کار درگیر در مبارزه با این بیماری همه گیر.

جولیان Evans-Pritchard از اقتصاد سرمایه گفت: کاهش نرخ خواهد “کمک به شرکت های آب و آسیب از coronavirus در حاشیه.” اما او گفت: در توانایی شرکت برای به تعویق انداختن بازپرداخت وام و دسترسی به وام در شرایط ترجیحی خواهد بود مهم تر در کوتاه مدت. “ما انتظار داریم که مردم در بانک به ادامه شل شدن شرایط پولی در هفته های آینده به خصوص با توجه نشانه هایی که coronavirus اختلالات را شروع کرده اند به وزن در اشتغال,” او گفت:. “اما کاهش نرخ بهره به تنهایی ارائه خواهد شد محدود کمک به میلیون ها نفر از شرکت های خصوصی که در حال درد و رنج بیشتر از این بیماری همه گیر و ضعیف هستند خدمت رسمی بانکی (بخش).”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im