مرگ و میر در چین رمان coronavirus شیوع بالا رفته به 1,113 با 97 جدید مرگ و میر گزارش شده عمدتا در بدترین آسیب دیده استان هوبئی در حالی که موارد تایید شده از عفونت شروع به پریدن کرد به 44,653 بهداشت مقامات روز سه شنبه گفتند.

ملی این کشور کمیسیون بهداشت گفت: از آن دریافت گزارش از 2,015 فتح کرد گرفته شد جدید مورد تأیید و 97 مرگ و میر ناشی از 31 استان در سطح مناطق در روز سه شنبه.

ویروس رسما به نام “COVID-19” توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO) در یک کنفرانس در ژنو است. در میان مرگ 94 نفر از ویروس-آمار هوبئی استان و یک در استان هنان هونان و چونگ کینگ به ترتیب کمیسیون گفت.

یکی دیگر از 3,342 جدید موارد مشکوک گزارش شد سه شنبه گفت: این کمیسیون است. همچنین در روز سه شنبه 871 بيماران به طور جدی بیمار گرفته در حالی که 744 نفر مرخص شده از بیمارستان پس از بهبودی.

به طور کلی موارد تایید شده در سرزمین اصلی چین رسیده است 44,653 تا پایان روز سه شنبه و 1,113 مردم مرده است از این بیماری است. این کمیسیون افزود که 8,204 بیماران باقی مانده در شرایط شدید و 16,067 نفر مشکوک به آلوده شدن با این ویروس.

در مجموع 4,740 مردم شده بود از بیمارستان مرخص شد پس از بهبودی. این کمیسیون گفت: بیش از 4.51 لاخ تماس نزدیک شده بود ترسیم با بیش از 1.85 لاخ نفر دیگر هنوز تحت آزمایشات پزشکی.

تا پایان روز شنبه, 49 تایید موارد از جمله یک مورد مرگ گزارش شده در هنگ کنگ 10 مورد تأیید در ماکائو و 18 در تایوان است. به عنوان بسیاری از 397 موارد گزارش شده از تعدادی از کشورهای دولتی CGTN تلویزیون گزارش شده است.

پس از نامگذاری این ویروس به عنوان “COVID-19” که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: “ما تا به حال برای پیدا کردن یک نام است که نمی توان به موقعیت جغرافیایی یک حیوان یک فرد یا گروهی از مردم است که آن هم تلفظ و مربوط به بیماری”.

این شرکت مخفف تاج ششم برای ویروس و D برای بیماری Ghebreyesus اعلام کرد روز سه شنبه در یک کنفرانس خبری در سازمان ملل در ژنو. چندین کشور را ممنوع ورود از چین در حالی که خطوط هوایی را به حالت تعلیق پروازها به مقصد این کشور است.

کشورها در سراسر جهان در حال تقلا برای جلوگیری از شیوع کروناویروس است که wreaking ویران در چین و خارج از کشور. به غیر از آلمان و انگلیس و ایتالیا و دیگر کشورهای اروپایی با موارد این ویروس شامل فرانسه و روسیه و بلژیک و سوئد و فنلاند و اسپانیا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su