چین آغاز می شود فاز 2 کارآزمایی بالینی به صورت بالقوه Covid-19 واکسن

محققان چینی اعلام کرد که آنها شروع کرده اند و دوم آزمایشی از توانایی های بالقوه خود coronavirus واکسن در موسسه علوم پزشکی و زیست شناسی در آکادمی چینی علوم پزشکی (IMBCAMS) گفت: هر یک از رویترز گزارش.

این تیم بیشتر خواهد شد ارزیابی اثربخشی و ایمنی این واکسن.

حدود ده واکسن در مراحل مختلف انسانی آزمون در سطح جهانی به عنوان سازمان جهانی بهداشت هشدار coronavirus همه گیر شتاب و “دنیای جدید و خطرناک فاز”.

اما هیچ یک از این واکسن در آزمایشات گذشت مقیاس بزرگ در اواخر مرحله فاز 3 مطالعات بالینی مرحله لازم است قبل از تصویب قانونی برای فروش رویترز گزارش اضافه شده است.

IMBCAMS آغاز شد و روز شنبه در فاز 2 انسانی آزمون تجربی آن را ضربه. این واکسن یکی در میان شش واکسن محققان چینی در حال توسعه در برابر coronavirus

مرحله اول آزمون استخدام حدود 200 نفر برای شرکت در آزمون این موسسه گفت: در آن کانال رسانه های اجتماعی.

فاز 2 دادگاه ادامه خواهد داد به تمرکز بر روی پاسخ ایمنی بدن در افراد سالم در حالی که تعیین شات دوز.

IMBCAMS گفت: این انتظار به استفاده از یک گیاه اختصاص داده شده به تولید یک coronavirus واکسن در این سال برای آماده شدن برای چین آینده واکسن لوازم.

“به عنوان اوایل به عنوان پایان 2020, گروه های خاصی از افراد با نیازهای ویژه می توانید با استفاده از آزمايش واکسن تحت شرایط فوری گفت:” گائو فو, مدیر چینی مرکز کنترل و پیشگیری بیماری در ماه گذشته.

Coronavirus که برای اولین بار شناسایی شده در چین در اواخر سال 2019 در حال حاضر آلوده در اطراف 8.81 میلیون نفر در سراسر جهان و جان بیش از 460,000 مردم است.

منتشر شده در


21 ژوئن 2020

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *