چین آغاز شده است “تولید انبوه” از نسل پنجم J-20B stealth fighter jets در تلاش برای به دست گرفتن کنترل محلی حریم هوایی از همسایه آمریکا و متحدان.

“این واقعا برای ما سخت به نگه دارید تا با اعداد است که چین می رود که گفت:” آمریکا شرکت موسسه Zack Cooper سابق پنتاگون رسمی است که دارای تخصص در آمریکا-نظامی چین رقابت است. “که واقعا بزرگ مبارزه است.”

مقامات چینی اعلام کرد که تولید ابتکار در هفته گذشته همانطور که مقامات وزارت امور خارجه نهایی طرح به تصویب 23 میلیارد دلار برای مقابله با فروش 105 F-35 جنگنده به ژاپن است.

“ایالات متحده-ژاپن داد سنگ بنای صلح, امنیت و رفاه در هند و اقیانوس آرام منطقه” وزارت امور رسمی گفت. “ما ارزش ژاپن خرید پیشرفته ایالات متحده آمریکا, دفاع, موارد مصرف در نقش های جدید و ماموریت های درون داد و کمک بیشتر به امنیت بین المللی.”

که اشاره به ژاپن “نقش های جدید و ماموریت های” به احتمال زیاد خواهد تعمیق پکن باور است که توکیو به كشتار نشان دهنده یک تهدید. “واشنگتن گرگ” این جهانی باریک چینی دولت-اجرای تبلیغات خروجی گفت: از تصمیم ایالات متحده برای تصویب فروش. “گرگ ها همیشه به شکار در گروه. و به عنوان یک alpha wolf, آن است که منجر به یک به اصطلاح ائتلاف بین المللی با گرگ تاکتیک است.”

برای چین stealth fighter jets می تواند ثابت کند در یک مطالعه آینده نگر تهاجم تایوان — جزیره پناه دولت سرنگون طول کمونیست چین انقلاب تحلیلگران می گویند.

“چینی ها علاقه مند هستند در درجه برتری به دلیل برتری هوایی است که دیده می شود به عنوان یک شرط مهم” برای هر گونه درگیری در زمین و یا در دریا میراث بنیاد دین چنگ گفت. “پیشرفته surface-to-air missile systems بسیار کشنده بنابراین این ایده که شما در حال رفتن به پرواز یک ماموریت مبارزه با غیر یواشکی هواپیما تقریبا یک nonstarter.”

ژاپن از سوی دیگر می تواند با استفاده از F-35s به دفاع از منافع خود در جزایر Senkaku که ادعا شده توسط هر دو پکن و توکیو به عنوان به خوبی به عنوان دیگر جزایر کوچک در جنوب اوکیناوا و در نزدیکی تایوان. این جزایر را outsized نظامی اهمیت زیرا آنها می توانند نگه پایگاه برای مشاهده و یا حتی تداخل با تلاش به بادبان کشتی های جنگی از سرزمین اصلی به اقیانوس باز.

“بنابراین یکی از ترس است که در صورت تعارض بین چین و ژاپن و یا چین و ایالات متحده و یا حتی چین و تایوان که شاید چینی ها سعی خواهد کرد برای گرفتن این جزایر کوچک,” Cheng اضافه شده است.

این یک مسئله مهم برای استراتژیست های آمریکایی. نه تنها ایالات متحده باید یک پیمان امنیتی با ژاپن و دیرینه سیاست buttressing تایوانی دفاع در برابر چین اما محدودیت در پکن توانایی انعطاف پذیری عضله نظامی در منطقه نیز با ارزش در واشنگتن درک است که افزایش کمونیست قدرت درگیر در “جنگ سرد” با آمریکا

هنوز کشندگی چین چالش جدید ناشناخته است. “ما در حال رفتن به واقعا می دانم که چگونه خوب J-20 است که تا زمانی که ما آن را در مبارزه با” کوپر گفت. “و امیدوارم که قصد ندارم به اتفاق می افتد برای مدتی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

نرم افزار گرامرلی