sc, supreme courtدادگاه راس که مشاهده شده است که حقوق کودک نیاز به احترام به او و یا او حق است عشق از هر دو پدر و مادر گفت: تفکیک از ازدواج معنی پایان “مسئولیت والدین”.

کودکان “همیشه بازنده” و پرداخت “سنگین ترین قیمت” در نبرد حضانت آنها به عنوان محروم از عشق و محبت پدر و مادر خود را بدون هر گونه خطا در بخش خود دیوان عالی کشور گفت: در روز سه شنبه.

دادگاه راس که مشاهده شده است که حقوق کودک نیاز به احترام به او و یا او حق است عشق از هر دو پدر و مادر گفت: تفکیک از ازدواج معنی پایان “مسئولیت والدین”.

اخبار مرتبط

آن گفت: دادگاه باید تصمیم بگیرد این موضوع از بازداشت در حالی که نگه داشتن در ذهن در بهترین منافع کودک است که “قربانی” در بازداشت نبرد و اگر تلاش ها برای حل و فصل ازدواج اختلاف از طریق فرایند میانجیگری نمی بارور ساختن و سپس دادگاه باید تلاش برای حل و فصل آن را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است چرا که با گذشت هر روز کودک می پردازد ،

یک نیمکت از قضات A M Khanwilkar و آجی Rastogi ساخته شده مشاهدات در یک حکم در حالی که برخورد با یک ماده که در آن یک زن و شوهر شده بود درگیر یک ازدواج اختلاف از سال های طولانی.
“در نبرد حضانت مهم نیست که پدر و مادر برنده اما کودک است که همیشه بازنده است و کودکانی که با پرداخت سنگین ترین قیمت به عنوان آنها را درهم شکست زمانی که دادگاه آن روند قضایی به آنها می گوید برای رفتن با پدر و مادر او و یا او مناسب بداند” آن گفت:

دادگاه بالا گفت: در حالی که تصمیم گیری این موضوع حضانت فرزند “اولیه و پارامونت در نظر است که همیشه در رفاه کودک” و “اگر رفاه کودک را خواسته و سپس ویژگی های اعتراض نمی آمد در راه”.

“اما در حالی که تصمیم گیری رفاه کودک آن است که این دیدگاه از یک همسر به تنهایی که باید در نظر گرفته شود. دادگاه باید تصمیم بگیرد این موضوع از بازداشت در برترین نظر است که در بهترین منافع کودک قربانی است که در بازداشت نبرد” آن را گفت.

در حالی که برخورد با این مورد قبل از آن روی نیمکت گفت: دادگاه عالی دهلی نو شد قبلا ساخته شده تلاش برای حل و فصل اختلاف بین پدر و مادر در نظر داشتن برترین علاقه کودکان اما “اگر پدر و مادر خم بر منجر به جدایی یا طلاق, آن است که همیشه کودکانی که پرداخت سنگین ترین قیمت و در افراد مبتلا به.”

“تاخیر در تصمیم گیری قطعا باعث از دست دادن بزرگ برای فرد و محروم کردن او از حقوق خود که حفاظت شده تحت قانون اساسی و با گذشت هر روز کودک می پردازد سنگین قیمت محروم شدن از عشق و محبت پدر و مادر خود را که آنها هرگز در گسل اما همیشه بازنده است که در هیچ مرحله می تواند جبران monetarily یا در غیر این صورت” نیمکت گفت.

نیمکت گفت که در این مورد دادگاه بالا همواره سعی در حل و فصل اختلافات دوستانه اما “نفس متخاصم پدر و مادر” جلو آمد و درد و رنج از خود دو فرزند هستند “سایه”.

“در لحظه مورد پدربزرگ و مادربزرگ بودند نه تنها محروم از عشق و محبت را از کودکان خود را, اما همچنین از نوه های خود و به دلیل این ازدواج کشمکش بین احزاب آنها جان خود را از دست” آن اشاره کرد.

روی نیمکت گفت: “تعداد بسیار کمی خوش شانس” به این لذت را در جان کندن پایان زندگی خود را که در آن پدربزرگ و مادربزرگ باقی می ماند در شرکت از فرزندان خود و همچنین نوه.
“این یک پیام به litigating احزاب به فرو رفتن و گرفتن سهام از اعمال خود و پیدا کردن یک مناسب راه حل دوستانه مداوم ازدواج اختلاف برای تضمین صلح و آینده ای بهتر” نیمکت گفت.

دادگاه راس گفت که توافق دیگری ساخته شده توسط آن را در سپتامبر 2017 نظم که در آن تصمیم گرفته بود که چگونه دو فرزند خواهد خود را صرف Dussehra دیوالی و تعطیلات زمستانی با هر یک از والدین و متعاقب آن بخشنامه ادامه خواهد داد.

آن اعطا آزادی به احزاب به پرونده مستقل برای رسیدگی به حضانت یا سرپرستی از کودکان کوچک قبل از دادگاه صالح.

آن گفت که طلاق به درخواست ثبت شده توسط شوهر قبل از دادگاه مربوطه باید تصمیم گرفت تا 31 دسامبر 2020.

در طول رسیدگی به این موضوع در دادگاه در ماه مارس سال 2017 گفت که هر دو کودکان قرار داده شده در یک مدرسه شبانه روزی به عنوان آن را در بهترین منافع خود را به ادامه هر کدام از پدر و مادر خود را. PTI آبا

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im