کودک اعجوبه توسعه هواکش خودکار دست sanitiser ماشین

یک برادر-اواز یا موسیقی دو Vinayak و Kartik تارا در سن 8 و 12 سال از Ambala, Haryana توسعه هواکش و اتوماتیک آب/ضد عفونی کننده اسپری برای کمک به کاهش تماس بین بهداشت و درمان کارگران و Covid-19 بيمار. ایجاد شده در حداقل هزینه نمونه های اولیه را می توان نصب شده در بیمارستان های گیاهی mandis, kirana فروشگاه ایستگاه های پلیس و حتی پلیس وانت. هر دو خواهر و برادر شده اند به دنبال یک دوره در رباتیک برای 4 سال از طریق RoboChamps یک Edutech راه اندازی بر اساس Chandigarh.

برای جلوگیری از گسترش این ویروس بیشتر و کمک به خط مقدم کارکنان این دو ایجاد اتوماتیک ضد عفونی کننده دوا نمونه است که می تواند تشخیص دست از طیف وسیعی از 2 سیستم مدیریت محتوا. آثار آن را در همان شیوه ای به عنوان شیپور خاموشی خودکار چگونه کار در مراکز.

این ساخته شده است در یک قیمت پایه 850 تومان. بچه ها با هدف ارائه حداقل 100 نمونه های اولیه بلافاصله و خواست دولت هند برای گسترش حمایت خود را به آنها.

به طور مشابه برای کمک به خط مقدم کادر پزشکی در بیمارستان ها در بچه ها ایجاد کرده اند به صورت خودکار هواکش که در همکاری با یک برنامه تلفن همراه برای نظارت دقیق و کنترل. کل طراحی ایجاد شده است به مقرون به صرفه در محدوده قیمت Rs1,560. خواهر و برادر دو مفهوم طراحی و ساخته شده خودکار ماشین آلات تحت هدایت Akshay Ahuja, موسس, RoboChamps.

Ahuja اظهار داشت: در انتشار رسمی: “با توجه به Covid-19 مستند ما در بر داشت آن را دشوار است به نگه داشتن آموزش کودکان با توجه به ما نیست ، از این رو ما باید شروع به مشاوره با آنها از طریق ویدئو کنفرانس برای کمک به آنها در ادامه با آموزش و پرورش خود را. در طول این مستند هر دو دانش آموزان ما خسته شد و فکر ایجاد برخی از ربات بنابراین ما شروع به فکر کردن از روش های نوآورانه از چگونه ما می تواند ایجاد یک ربات است که می تواند کمک به طول تاج این است که این ایده برای ایجاد این ربات نمونه در آمد داشته باشید.”

در حال حاضر هر دو بچه ها در حال کار بر روی دو ربات نمونه های اولیه. 1 مدل کمک خواهد کرد که ارائه مواد غذایی به Covid 19 بيمار بدون دخالت انسان. آن را سفارشی به ازای هر تخت در بیمارستان و این ربات می تواند در تامین مواد غذایی برای هر بیمار به طور خودکار.

2 مدل خواهد بود یک ساختار است که می تواند به پاکسازی کل بدن هنگامی که کسی از آن می گذرد. این ساختار را می توان نصب شده در مدارس و مراکز و سایر مکان های شلوغ هنگامی که مستند به پایان رسیده است.

12-year-old Kartik تارا کلاس 8 گفت: “از آنجا که مستند شده اند دیدن اخبار سراسر اینترنت و تلویزیون در مورد چگونه تاج اتحاد کشورها را تحت تاثیر قرار مردم و اقتصاد در یک مقیاس بزرگ است. ما با الهام از نخست وزیر نارندرا طرح همراه با چند نفر دیگر راه اندازی برای برخورد با تاج. من می خواهم برای کمک به جامعه و ترویج مهارت های هند است.”

او در ادامه افزود: “من قصد دارم به یک کارآفرین یک روز و Akshay آقا همواره کمک به ما در طول این پروژه از طریق ویدئو کنفرانس و ما بی وقفه در حال کار بر روی ایجاد روبات برای آینده نیز می باشد.”

8-در سال Vinayak تارا کلاس 4 گفت: “من واقعا خوشحال هستم که ما چیزی است که کمک خواهد کرد که بیمارستان ها و اماکن عمومی. Akshay آقا بوده است و دانشگاههای ما به طور مداوم در تماس تصویری و من می خواهم برای تشکر از او را برای همه کار سخت خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de