شیکاگو معاون میرد در آشکار خودکشی هفته پس از ارتقاء

به تازگی ترویج پلیس شیکاگو بخش رسمی حادثه خودکشی ظاهری.

معاون جنایی شبکه های Dion بوید, 57, درگذشت در روز دوشنبه. بدن او در یافت هومن میدان پلیس مرکز صبح روز سه شنبه در سمت غرب با زخم گلوله با توجه به Chicago Sun-Times.

سرپرست پلیس دیوید براون گفت که او “دل شکسته” توسط بوید مرگ است که او به عنوان یک خودکشی در یک کنفرانس مطبوعاتی. او همچنین گفت که “این کار از یک افسر سابق پلیس شیکاگو آسان نیست به خصوص در زمانی که وجود دارد این است که تشدید استرس است.”

“معاون بوید بود که فرمان احترام بگذارند و ما عمیق ترین تسلیت برو به خانواده و دوستان خود به خصوص دو پسر خود را که در حال حاضر عزادار بیش از این غیر قابل تصور از دست دادن. لطفا به خانواده و دوستان خود در افکار خود و نماز” قهوه ای در بیانیه ای گفت.

بوید مشغول به کار در اداره پلیس برای بیش از سه دهه است. در آن زمان او در خدمت این شهر در جنوب سمت به عنوان فرمانده ناحیه 1 و 2 منطقه. او سوگند یاد کرد به عنوان معاون شبکه های جنایی در ژوئیه 15.

بوید حداقل دوم شیکاگو مامور اجرای قانون ظاهرا برای پایان دادن به زندگی خود را در سال 2020 است. یک سال 2017 بررسی از اداره پلیس شیکاگو دریافتند که خودکشی یک “مشکل مهم” با توجه به این که ماموران نرخ خودکشی بیش از 60 درصد بالاتر از میانگین ملی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *