چتیسگر: همه مناطق به 100 تخت برای هر COVID-19 موارد

این Chhattisgarh دولت ارائه خواهد شد 100 تخت به تمام ولسوالی های دولت برای مقابله با کروناویروس موارد یک مقام ارشد در اینجا گفت: در روز شنبه.

به عنوان بسیاری از شش نفر دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 در چتیسگر در حالی که گرد و خاک گرفتن گزارش از 81 نفر در حال انتظار.

وزیر Bhupesh Baghel ریاست یک نشست سطح بالا با کابینه خود همکاران و مقامات اواخر روز جمعه به بررسی اقدامات انجام شده برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر و برای اطمینان از تامین ملزومات طی 21 روز مستند رسمی گفت.

Baghel کارگردانی مقامات به ارائه 100 تخت در هر یک از 28 منطقه و اطمینان از درمان مشکوک coronavirus بیماران در تمام دانشکده های پزشکی از دولت, او گفت:.

تخت ارائه خواهد شد به دولت و بیمارستان های خصوصی بر اساس در دسترس بودن فضای این مقام گفت.

CM همچنین بررسی در دسترس بودن COVID-19 تست کیت و ماسک در AIIMS ریپور و Jagdalpur کالج پزشکی در Bastar منطقه.

ریپور موسسه علوم پزشکی کالج در حال توسعه به عنوان یک COVID-19 بیمارستان که در آن 500 تخت در حال مرتب و رسمی گفت:, و اضافه کرد که این مرکز آماده خواهد شد در 10 روز آینده.

چتیسگر بومی که رشته در کشورهای دیگر به دلیل مستند خواسته شده است به ماندن قرار داده و همه ترتیبات لازم هستند که برای آنها ساخته شده از طریق کانال های اداری ،

Baghel مطمئن است که مردم از کشورهای دیگر که در چتیسگر در حال مراقبت از این مقام گفت.

وزیر نیز خواسته مقامات برای جلوگیری از کشاورزان و کارگران مشغول تولید و عرضه ملزومات از کار و خواسته آنها را به گسترش آگاهی در مورد اجتماعی فاصله میان این افراد ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>