Cher معذرت خواهی برای پرینت تماس مغلوب ساختن پیشی جستن یک ‘قاتل’

خواننده و ترانه سرا Cher عذرخواهی برای یک صدای جیر جیر متهم جمهور تهمت قتل است.

“مغلوب ساختن پیشی جستن دسترسی 2 هر ماسک, سپر, لباس شب, دستکش, تخت, ونتیلاتور, ماسک, تست کیت نگهبان ملی سرباز از ARMY CORPS OF ENGINEERS, پرستاران, دکتر, را TECHS, 1ST پاسخ گوی نیاز 2 صرفه جویی در زندگی از CORONAVIRUS بیماران & مراقبان” Cher گفت: روز شنبه در یک شرکت-حذف صدای جیر جیر. “مغلوب ساختن پیشی جستن یک دروغگو است & قاتل است. باز تو.”

به زودی با اشاره به شیوع کروناویروس که به کشته شدن نزدیک به 300 نفر در ایالات متحده است. مغلوب ساختن پیشی جستن شده است برای انتقاد از دولت او در پاسخ به این بیماری همه گیر از جمله نداشتن تست به آسانی در دسترس است که او را نشانه رفته سرزنش خود سلف سابق رئیس جمهور باراک اوباما.

پیگیری توییت توسط Cher ارائه شده عذرخواهی, این ادعا را “شور” رو بهترین او.

008.JPG

Cher, 73, اضافه شده است که او حذف “قاتل” صدای جیر جیر نمی کند چرا که او خجالت مردم در زندگی خود را, اما از آنجا که او فکر نمی کنم آن را به مادر او افتخار می کنم.

Cher, امی, اسکار, جایزه گرمی برنده جایزه هنرمند شده است از منتقدان رئیس جمهور پس قبل از او در زمان دفتری گفت: در تابستان 2016 که تهمت او را می خواهید به “ضربه مغز او را.” دیگر شکایت شده است فقط به عنوان رنگارنگ و گرافیک, گاهی اوقات باعث او را به اعتراف او رفت و بیش از حد.

در مارس 2018, Cher گفت: تهمت بود “سرطان” ravaging ملت ما.” در اوایل این ماه او هشدار داده مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد کشتن هزاران نفر از مردم و به نام او را به خارج از دفتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de