Chennai, مادورای به ادامه محدودیت تا جولای 5: TN دولت

تامیل نادو دولت تمدید مستند با توجه به Covid-19 تا تاریخ 31 ژوئیه در سراسر کشور و حتی به عنوان تعدادی از infectedion تعداد Covid-19 موارد در ادامه به آمار جدید ،

دولت آزادی گفت که در حال حاضر گسترده مستند – که به پایان روز سه شنبه شب در نیروی در Chennai, Madurai, Thiruvallur و Kancheepuram منطقه — ادامه خواهد داد تا جولای 5. بیشتر یک تشدید و تکمیل مستند خواهد بود در سراسر کشور در تمام روزهای یکشنبه در جولای 5, 12, 19 و 26.

پس از 5 جولای در چنای و همسایه در منطقه و در مادورای این مستند را برگرداندن به وضعیت وجود داشته است که قبل از 19 ژوئن (با تسهیلات).

وجود خواهد داشت نه هر گونه حمل و نقل عمومی از ژوئیه 1 به 15 است. حداکثر 50 نفر می تواند جمع آوری تنها حضور در مراسم و مجالس ترحیم. دولت مجاز تحویل توسط e-commerce شرکت.

جدید با کیفیت بالا

تصمیم به گسترش مستند می آید در یک روز زمانی که دولت گزارش شده و در عین حال دوباره تنها بالاترین علاوه بر این از 3,949 coronavirus موارد در 24 ساعت گذشته را به کل عفونت در دولت به 86,224. با 2,212 Covid-19 بيمار مرخص تعداد موارد فعال بود در 37,331.

برای اولین بار تعدادی از عفونت در چنای عبور از 2000 علامت گذاری به 2,167 به کل از 55,969 موارد است. این 33,441 Covid-19 بيمار مرخص شده خروج تعدادی از موارد فعال در شهرستان در 21,681.

مادورای گزارش 290 موارد جدید,; چنگلپتو 187,; Thiruvallur 154,; وللر 144 و بقیه موارد شماره های توزیع شده در سراسر در میان دیگر مناطق از جمله Kancheepuram, Coimbatore, TiruchiTrichy, دیندیگول و Theni.

تعداد مرگ و میر ناشی از این ویروس در کشور افزایش یافته و به 1,141 پس از 62 افراد درگذشت امروز با توجه به وزارت بهداشت داده است.

قبلا در این روز گروه متخصص در پزشکی و بهداشت عمومی که ملاقات وزیر Edappadi Edapaddi K Palaniswami توصیه می شود که تجزیه و تحلیل های مختلف شاخص های اپیدمیولوژیک و زمینه شرایط ممکن است در نظر گرفته شود در حالی که گسترش مستند.

کارشناس کمیته پیشنهادات

این کمیته توصیه می شود به دولت که وجود دارد این است که بدون نیاز به گسترش مستند است و نه راه حل در تمام زمانها. این محدودیت نیاز به افزایش در مناطق که در آن شاخص های بهداشتی و درمانی هستند رضایت بخش Prabhdeep Kaur, ICMR دانشمند گفت newspersons پس از این نشست است. که مستند است بلانت ابزار. آن است که یک راه حل در تمام اوقات او اضافه شده است.

در Chennai coronavirus انتقال آهسته و عفونت را دو برابر افزايش يافته است. این خوب است. هر چند تعداد Covid-19 مورد افزایش یافته و در برخی از مناطق این روند در حال کاهش باشد. وجود دارد بدون نیاز به وحشت درباره افزایش در اعداد اضافه شده است.

کمیته احساس کردند که تمرکز باید برای کاهش مرگ و میر. این را می توان با تشخیص زود هنگام برای هر علامت و افزایش تست. AsLike در چنای تست باید افزایش یابد در شهرهای بزرگ از جمله مانند Madurai Tiruchirichy, وللر و TiruvannamalaiTirunannamalai که در آن ویروس شروع به گسترش به دلیل تراکم بالاتر او اضافه شده است.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. شما همچنین می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه است.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من درخواست تجدید نظر به همه خوانندگان ما برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. شما می توانید به ما کمک کنید با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است.

ما اشتراک شروع به عنوان کم به عنوان Rs 199/- در هر ماه. سالانه هزینه های بسته بندی فقط Rs. 999 – صرف Rs 2.75 در هر روز کمتر از یک سوم قیمت یک فنجان کنار چای..

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *