چنای گمرکی برای بررسی چینی محموله بر اساس ‘خاص هوش’

کالا از چین منشاء دستور داده شده است به منتشر شده توسط گمرک به جز چند با ‘خاص’ هوش. این می آید پس از تشدید مراقبت از دوشنبه شب در تمام چینی باری که آمده است به Chennai بندر و فرودگاه بر اساس سوء ظن گفت: منابع صنعت.

مقامات گمرک شد کم حرف و کاهش یافته است به ارائه هر گونه اطلاعات در مورد جستجو و چه سوء ظن همه چیز در مورد.

S Nataraja رئیس جمهور چنای کارگزاران ارتباط گفت که اعضای آن می تواند رویکرد نگهبان (بندر فرودگاه و یا کانتینر حمل و نقل ایستگاه) برای تحویل کالا که “خارج از اتهام’ سفارش صادر شده توسط گمرک ارائه به پاک کردن کالا پس از پرداخت وظیفه — در حال حاضر اعطا شده است.

مستقیم پورت تحویل ظروف است که اعطا شده OOC منتشر شده توسط بندر/پایانه ها از سه شنبه شب. اعضای انجمن درگیر در پاکسازی کالا.

بیشتر اسکناس از ورود (B/Es) قبل از ثبت 24 ژوئن و در انتظار برای OOC در حال هدایت می شوید به گروه برای بررسی آداب و رسوم و تمام محموله های هوایی گمرکی کالاهای عرضه شده در تکمیل بررسی آداب و رسوم. B/Es ثبت و یا بعد از 24 ژوئن نمی خواهد هر گونه مسئله و پاک خواهد شد طبق دستورالعمل سیستم, او گفت:.

چینی محموله درمان است در تاریخ همتراز با دیگر کشور مبدا محموله. وجود دارد هیچ درمان خاصی به جز در شرایط خاص هوش موارد است که در حال نامعلومی, او گفت:. نزدیک به 30 درصد از حمل و نقل عمدتا پزشکی و الکترونیکی موارد به کار گرفته شده در چنای سرچشمه از چین او اضافه شده است.

منتشر شده در


24 ژوئن 2020

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *