چک کردن COVID-19 گسترش: دولت صفر در 10 نقاط

Nizamuddin in Delhi has emerged as a hotspot after a religious meeting there was attended by people with travel history to Indonesia and Malaysia, who later also visited homes in the area. (PTI Image)Nizamuddin در دهلی نو پدید آمده است به عنوان یک کانون پس از یک جلسه مذهبی وجود دارد با حضور مردم با سفر تاریخچه به اندونزی و مالزی که بعد از آن نیز در بازدید از خانه ها در این منطقه است. (PTI تصویر)

به عنوان Covid-19 مورد رسیده 1,071 در سراسر کشور (99 بهبود 29 مرده) هند تنظیم شده است به سطح شیب دار تا تست در 10 شناسایی “نقاط مهم” که در آن “غیر معمول” انتقال شناسایی شده است. از این دو Dilshad باغ و Nizamuddin —در دهلی نو جدا از Noida درسی بیلوارا احمدآباد Kasaragod, Pathanamthitta بمبئی و پونا.

یک منبع در مجتمع بیماری نظارت برنامه گفت: “به طور معمول ما تعریف هر منطقه ای که در آن وجود دارد بیش از 10 مورد به عنوان یک خوشه. مکان های که در آن وجود دارد چند خوشه درمان به عنوان نقاط. گاهی اوقات موارد موضعی و گاهی چنان گسترده است که کل شهرستان را پوشش داده است. احمدآباد است یک استثنا وجود دارد فقط پنج مورد اما سه مرگ و میر. ارزیابی ما به طور معمول است که وجود دارد 100 نفر برای هر مرگ است. است که چرا احمدآباد کانون در لیست ما است. سه کشته و پنج مورد را اضافه نمی کند.”

اخبار مرتبط

یک مقام ارشد در وزارت بهداشت تایید کرد: “ما پله تا تست در نقاط. اما تست انجام خواهد شد فقط به عنوان در هر تست پروتکل.” دولت موقعیت باقی می ماند این است که هیچ جامعه انتقال تا کنون.

مشترک وزیر (وزارت بهداشت) Lav Agarwal روز دوشنبه گفت: “ما در حال بررسی در حال ظهور نقاط. ما به دنبال خواهد داشت دقیق نظارت و مهار اقدامات در این مکان است.” او اضافه کرد که تنها یک “کوچک در صد” از افراد بدون علامت را آزمایش مثبت در کشور است. هند تا کنون انجام 38,432 آزمون.

توضیح منطق پشت این تصمیم به مرحله تست در نقاط مهم این منبع گفت که این 100 نفر به یک مرگ نظارت ورزشگاه هند در حال حاضر تعدادی از موارد است که کمتر از نیمی از آنچه که باید باشد. “شده اند وجود دارد 29 مرگ و میر تا کنون برآورد خشن پس از آن خواهد بود از 2900 موارد است. اما این چیزی است که ما شناسایی شده است. ما ممکن است از دست رفته چیزی. وجود دارد که در حال حاضر هیچ تغییری در استراتژی تست اما ما در حال بیرون کشیدن تمام متوقف می شود در درب-به-درب مهار برنامه است.”

خوشه مهار برنامه طبق اعلام دستورالعمل وزارت بهداشت, حکم: “اگر اپیدمیولوژیک فرایند ارزیابی است که به زمان (>12-24 ساعت) و سپس مهار منطقه 3 کیلومتر و یک منطقه حائل از 7 کیلومتر خواهد بود تصمیم گرفت که ممکن است پس از آن تجدید نظر صورت نیاز بر اساس بررسی اپيدميولوژيک. به جز روستایی تنظیمات.”

Nizamuddin در دهلی نو پدید آمده است به عنوان یک کانون پس از یک جلسه مذهبی وجود دارد با حضور مردم با سفر تاریخچه به اندونزی و مالزی که بعد از آن نیز در بازدید از خانه ها در این منطقه است. این Dilshad باغ شاخص بیمار در حال بازگشت از عربستان سعودی منتقل می شود این ویروس به یک دکتر که به نوبه خود در معرض بیش از 1200 نفر به Covid-19.

این مرتا مورد نگرانی های مقیم Baghpat که آمد از دبی و در زمان حمل و نقل عمومی برای سفر در قوانین خود در این شهر است. جدا از خانه او بازدید کرده و در محله خود خانواده مظنون به دست داشتن در معرض بسیاری از مردم است.

در بمبئی مقامات مشکوک چند خوشه را توسعه داده اند. یک بیمارستان بود بسته را پس از یک بازنشسته اورولوژیست که درگذشت و پسرش که تست مثبت داشت و تا به حال در تماس با تعداد زیادی از مردم است. تعدادی از پزشکان و کارکنان بیمارستان دیگری بود به قرنطینه پس از یک بیمار آزمایش مثبت است. نیز وجود داشته اند موارد در چندین زاغه خوشه های اجتماعی که در آن فاصله غیر واقعی است. در بیلوارا با پزشکان مختلف تست مثبت دولت های منطقه گرفته شده بیش از پنج بیمارستان.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de