ارزان ساخت سر در گم می شود’: ایجاد روحیۀ برای حرکت شرکت های ایالات متحده از چین

شرکت های آمریکایی است که برای تولید کالاهای ضروری در چین باید برنامه ریزی برای تغییر عملیات خود را به ایالات متحده یا دیگر کشورهای غربی با توجه به ارشد جمهوریخواه مجلس.

“ما خیره به یک توجهی, قابل توجهی بحران زنجیره تامین” کلرادو بهداشت ، کوری گاردنر گفت: واشنگتن آزما. “نیروی کار ارزان و یا ارزان ساخت سر در گم می شود اگر شما در حال متکی به آنها برای زندگی و امرار معاش.”

گاردنر هشدار موجب شد با کمبود بیمارستان ماسک در ایالات متحده و غلا رانده شده توسط پکن امتناع از اجازه می دهد شرکت های آمریکایی است که محصولات در چین به کشتی آنها را به خارج از کشور در میان coronavirus بیماری همه گیر. و او در این احساس تنهایی نمی, بالا بردن احتمال این که خشم بیش از چین را به خود علاقه مند در واکنش به شیوع کروناویروس می تواند تولید یکی از دراماتیک ترین تغییرات جهانی اقتصاد در دهه.

“از آنجا که از coronavirus مشکل مردم شناخت که هر زنجیره تامین است که نقاط منفرد از شکست فوق العاده آسیب پذیر” میراث بنیاد دین چنگ یک محقق ارشد در سازمان آسیایی, مطالعات مرکز گفت: واشنگتن آزما. “چین در حال رفتن به بسیار نگران واشدن offshoring, [یا هر] تغییر مسیر سرمایه گذاری در خارج از چین است.”

مقامات چینی در حال حاضر هشدار داده اند در برابر چنین تغییر در پاسخ به مقامات کاخ سفید که گاردنر views. “چنین تلاش است به هیچ وجه حق تجویز میان همه گیر هنوز کمتر از یک راه مناسب برای مشکلات داخلی آمریکا چهره”, چینی, سخنگوی وزارت امور خارجه Geng Shuang گفت: در هفته گذشته. “آن را تنها باعث آسیب بیشتر به مردم آمریکا.”

برخی از متحدان غربی این دیدگاه به اشتراک بگذارید. “اگر وجود دارد این است که شعارهای سیاسی همچنین هل دادن این روند پس از آن این خطر وجود دارد, یک واقعی است که در میان مدت و دراز مدت اگر این ترویج ما خواهد بود بسیار کمتر کارآمد اقتصاد جهانی که بدان معنی است که خود ما اقتصاد داخلی نیز بسیار ضعیف تر و تولید ناخالص داخلی پایین تر خواهد بود” اتحادیه اروپا سفیر ایالات متحده Stavros Lambrinidis به خبرنگاران گفت: هفته گذشته است.

کلرادو جمهوری را رد کرد که هشدار دهنده است. “اگر شما می خواهید برای ایجاد Matchbox خودرو در چرخ های داغ در سراسر جهان, خوب, انجام, آن, من فکر نمی کنم کسی اهمیت می دهد که در آن سال 1986 Matchbox مازراتی از آینده است,” او گفت:.

“اگر شما در حال ساخت زندگی-حفظ مواد مخدر صرفا متکی به یک زنجیره تامین است که می تواند مختل شود توسط یک تاج-نوع ویروس است که ما در حال حاضر دیده می شود چندین بار در این دهه شما بهتر فکر می کنم دو بار گفت:” گاردنر که ریاست کمیته فرعی روابط خارجی مجلس سنا برای شرق آسیا است. “من فکر نمی کنم که جدا من فکر می کنم که هوشمند است.”

که به ظن چین نشان دهنده درجه که coronavirus همه گیر است تشدید تنش بین دو کشور اقتصاد است. مقامات آمریکایی عصبانی هستند که کمونیست چین مقامات سانسور اوایل هشدار که یک ویروس جدید پدید آمده در ووهان. در پاسخ کالایی چینی دیپلمات متهم ارتش ایالات متحده از شروع این بیماری همه گیر در حالی که یادآوری غرب چین که کنترل بخش های کلیدی از پزشکی زنجیره تامین است.

“می تواند وجود دارد هیچ چیز بیشتر هام دست و فاجعه بار تر از چینی به بحث بیشتر در مورد “چگونه ایالات متحده ایجاد شده coronavirus و ضمنا شاید ما قطع دارو'” چنگ گفت. “شما می خواهید به یک وضعیت که در آن واقعا وجود دارد این است که نوع واکنش که در آن ایالات متحده به طور فعال تلاش می کند تا نه تنها جدا اما به طور خاص حرکت به دور از چین ؟ که دعوت این نوع از واکنش شدید.”

گاردنر دیده است به اندازه کافی. “ما در برزیل, ما با کشورهای دیگر در سراسر جهان که در آن ما می توانید جدید ایجاد زنجیره تامین است که بسیار بیشتر متمایل به ارزش های غربی که سهم ما,” او گفت: واشنگتن آزما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>