چارلی Daniels بیوه انتشار نامه ای از او دریافت شده از مغلوب ساختن پیشی جستن زیر را مرگ

بیوه مشهور کشور ستاره موسیقی چارلی دانیلز را منتشر کرد نامه ای از او دریافت شده از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن و پیروی از مرگ شوهرش.

“شیطان رفت به گرجستان” خواننده درگذشت, در جولای 6 از سکته مغزی در سن 83. او بیوه هازل و پسرش چارلی Daniels جونیور, نوشته شده در این نامه آنها را دریافت و از رئیس جمهور به Instagram دوشنبه گفته آنها “افتخار” را به آن را دریافت.

“عزیز هازل من غمگین به یاد از دست دادن معشوق, شوهر, چارلی و ارسال عمیق ترین تسلیت من,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در این نامه از Daniels بود که صریح محافظه کار و حامی مغلوب ساختن پیشی جستن.

“چارلی برای همیشه یاد می شود به عنوان یک واقعی پاتریوت آمریکایی و کمک های خود را به موسیقی کشور برگزار خواهد شد برای نسل های ناروا” اضافه شده است.

“او الهام بخش بسیاری از آمریکایی ها با یکصدمین حمایت از ما مردان و زنان شجاع ، شوهر خود را به ما یادآوری کرد که ما باید افتخار کسانی که قربانی بسیار به دفاع از آزادی های ما. ملت بزرگ ما بستگی به هنرمندان مانند چارلی که ترویج عشق از کشور است. او خواهد بود تا حد زیادی از دست رفته” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

فندق و چارلی Daniels جونیور رئیس جمهور برای فکر کردن به ارسال چنین نامه ای به عنوان آنها غمگین از دست دادن آنها.

“آقای رئیس جمهور ما مفتخر است که شما را فکر می کنم ما در زمان ما عزادار. از شما بسیار سپاسگزارم @realdonaldtrump. – درخت فندق و چارلی Daniels جونیور” مادر و پسر نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im