CERC کاهش دیر پرداخت اضافه بها برای discoms

این ارائه خواهد شد برخی از امداد رسانی به تاکید discoms به عنوان آنها پیدا کردن آن را دشوار است به ادامه قرائت تمرینات.

مرکزی کمیسیون تنظیم مقررات برق (CERC) را کاهش داده که در آن قدرت شرکت های توزیع (discoms) را مجبور به پرداخت جریمه در برابر تاخیر در پرداخت های برنامه ریزی شده بین ماه های مارس 24 و 30 ژوئن. تنظیم کننده سفارش صادر شده در جمعه کاهش می یابد دیر پرداخت اضافه بها برای دوره فوق از نرخ معمول 1.5 ٪ به 1٪.

این ارائه خواهد شد برخی از امداد رسانی به تاکید discoms به عنوان آنها پیدا کردن آن را دشوار است به ادامه قرائت تمرینات و جمع آوری پرداخت از مصرف کنندگان در میان سراسر کشور lockdown برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

اخبار مرتبط

تصدیق کرد که قدرت تولید و انتقال شرکت ها را مجبور به ادامه تحمل هزینه بهره خود را سرمایه در گردش وام CERC اجازه نمی دهد هر گونه توقف در صورتحساب ماهانه قابل پرداخت توسط discoms به این اشخاص. استقبال CERC تصمیم Pratik Agarwal, مدیر عامل Sterlite قدرت گفت: “این اطمینان از عملکرد صاف از کل بخش برق و جلوگیری از نقدینگی مسائل در این مهم ساعت که در آن شبکه امنیت از اهمیت’.

با استناد به بخش 107 برق عمل می کنند — که قدرت دولت مرکزی به موضوع ‘جهت در مسائل سیاسی مربوط به منافع عمومی’ — قدرت وزارت کارگردانی CERC برای کاهش مجازات رای برای پرداخت اواخر surcharges. اتحادیه قدرت وزارتخانه در حال حاضر خواسته دولت-اجرای قدرت شرکت های تولید مانند NTPC و قدرت شبکه شرکت از هند (PGCIL) نه به محدود کردن عرضه به کشورهای حتی اگر discoms روشن نیست پرداخت به آنها را در زمان.

علاوه بر این کوانتومی از پیش پرداخت که discoms نیاز به ارائه به عنوان امنیت شده است به نصف کاهش می یابد تا 30 ژوئن. اتحادیه قدرت وزارت به اجرا بود نامه های اعتباری (LC) مکانیزم از ماه اوت سال 2019 که باعث می شود آن را اجباری برای discoms به موضوع پیشرفت LCs ارزش کل ارزش قدرت عرضه می شود. در حال حاضر LCs می تواند 50 درصد از ارزش برق است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de