مرکز خواستار بنگال برای پیوستن به گل سرسبد PM-Kisan طرح برای بهره مندی از 70 لاخ کشاورزان

Tomar also launched the PM-Kisan mobile app on completion of one year of implementation. (Twitter image)تومار نیز راه اندازی PM-Kisan نرم افزار تلفن همراه در اتمام یک سال از اجرای. (توییتر تصویر)

این مرکز در اعتراض به این, West Bengal دولت برای پیوستن به گل سرسبد مستقیم به نفع انتقال (DBT) طرح PM-Kisan به طوری که 70 لاخ کشاورزان از دولت دریافت درآمد پشتیبانی سود در اولین. دولت که نورد از این طرح یک سال به عقب با هدف پوشش 14 کرور کشاورزان در سراسر کشور در مارس 31, 2021. حدود 70% بهره مند شده اند ثبت نام تا کنون.

محرومیت, West Bengal, همه کشورهای دیگر و سرزمین های اتحادیه در حال اجرای Pradhan Mantri Kisan Samman Nidhi (PM-Kisan) است که تا کنون بهره مند 8.45 کرور کشاورزان گفت: وزیر کشاورزی نارندرا سینگ تومار در روز دوشنبه. حدود 10 لاخ کشاورزان در غرب بنگال در حال حاضر خود ثبت نام برای این طرح پس از مرکز مجاز آن را از طریق پورتال آنلاین PM-Kisan او گفت و افزود که این کمک نقدی به این کشاورزان را تنها رسیدن به آنها را پس از دولت را تأیید و تصدیق قرار داده است.

اخبار مرتبط

“ما از مقامات نزدیک به دولت بسیاری از موارد در این زمینه است. من نیز نوشته شده است دو بار به وزیر ترغیب به پیوستن به این طرح است. اما هیچ پاسخ آمده است و در عین حال از سانتی متر” تومار گفت. برخی از کشورهای دیگر مانند آندرا پرادش بیهار هند می کند و در تصدیق هویت کشاورزان داده ها و دولت مرکزی است که به دنبال با آنها, او گفت:.

به عنوان بسیاری از 8.45 کرور کشاورزان دریافت کرده اند حداقل یک قسط از آن 7.6 کرور و 6.22 کرور روپیه دریافت کرده اند دوم و سوم اقساط بود. براساس این طرح هر ذینفع داده می شود 6000 تومان در هر سال و در سه قسط مساوی. در حالی که برآورد بودجه برای این طرح برای FY20 شد 75,000 تومان کرور روپیه تجدید نظر در برآورد این است که در Rs 54,370 کرور. تا ماه فوریه 16, مالی, 45,000 تومان کرور روپیه بوده است پرداخت تحت این طرح است.

تومار نیز راه اندازی PM-Kisan نرم افزار تلفن همراه در اتمام یک سال از اجرای. با استفاده از این نرم افزار کشاورزان می دانید وضعیت پرداخت صحیح نام هر Aadhaar می دانیم که وضعیت ثبت نام و طرح واجد شرایط بودن. این نرم افزار همچنین دارای خط تلفن شماره های خود و ویژگی های ثبت نام.

تومار گفت: نخست وزیر نارندرا مودی خواهد بود در حال حاضر در یک رویداد در Chitrakoot منطقه اوتار پرادش در فوریه 29 به مناسبت اولین سال اجرای PM-Kisan طرح. فقط قبل از انتخابات مودی حال راه اندازی آن در 24 فوریه 2019 در گوراکپور با انتقال قسط اول 2,000 تومان هر 1 کرور کشاورزان در یک روز.

در فوریه 29, رویداد, مودی توزیع kisan کارت های اعتباری به ذینفع و پرده راه اندازی 10000 کشاورزان تولید شرکت (FPOs) یک طرح است که دولت به تازگی تایید شده است. تحت این مرکز ارائه خواهد شد Rs 15-لاخ بودجه به هر یک از اعضای این سازمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>