مرکز برای تخصیص ₹3,000 کرور از ساعت مراقبت برای یک عرضه مهاجران رفاه

دولت روز سه شنبه اعلام کرد تخصیص ₹3,000 کرور از ساعت مراقبت صندوق برای تامین هواکش و برای رفاه و آسایش کارگران مهاجر.

دولت در بیانیه ای گفت که ₹2,000 کرور صرف خواهد شد در تهیه 50,000 ساخته شده-در-هند هواکش به دولت-اجرای Covid بیمارستان ها در همه کشورها/اتحادیه سرزمین (UTs).

از 50,000, پنکه, 30,000 حال تولید شده توسط بهارات الکترونیک با مسئولیت محدود. باقی مانده 20,000 هواکش در حال تولید توسط AgVa بهداشت و درمان (10,000), AMTZ اساسی (5,650), AMTZ پایان بالا (4,000) و متفقین پزشکی (350).

تا کنون 2,923 هواکش تولید شده که 1,340 در حال حاضر تحویل داده شده است به ایالات متحده/UTs. برجسته گیرندگان شامل ماهاراشترا (275) دهلی (275) گجرات (175) بیهار (100) کارناتاکا (90) و راجستان (75). در ماه ژوئن پایان اضافی 14,000 هواکش تحویل داده خواهد شد به تمام متحده/UTs.

مهاجران پشتیبانی

بیشتر ₹از 1000 کرور روپیه در حال حاضر منتشر شده است به متحده/UTs برای رفاه کارگران مهاجر. توزیع صندوق بر اساس فرمول از 50 درصد وزنها برای جمعیت طبق سرشماری سال 2011, 40 درصد وزنها برای تعداد مثبت Covid-19 موارد و 10 درصد به صورت مساوی توزیع در میان تمام استانها/UTs.

این کمک ها مورد استفاده قرار گیرد برای تنظیم محل اقامت و غذا و درمان و حمل و نقل از مهاجران. اصلی دریافت کنندگان کمک مالی هستند ماهاراشترا (₹181 کرور), Uttar Pradesh (₹103 کرور), Tamil Nadu (₹83 کرور) گجرات (₹66 کرور) دهلی (₹55 کرور), West Bengal (₹53 کرور) بیهار (₹51 کرور), Madhya Pradesh (₹50 کرور) راجستان (₹50 کرور) و کارناتاکا (₹34 کرور).

مرکز تنظیم PM مراقبت صندوق به عنوان یک مکان خیریه اعتماد را به انجام برسانند نیاز به داشتن یک ملی اختصاص داده شده صندوق با هدف اصلی مقابله با هر نوع اضطراری یا پریشانی وضعیت مانند یک ناشی از این بیماری همه گیر و به منظور کمک به آسیب دیده. نخست وزیر سابق-مقام رئیس PM مراقبت صندوق و وزیر دفاع و وزیر امور خانه و وزیر مالیه در حال سابق مقام امنا.

این صندوق به طور کامل متشکل از کمکهای داوطلبانه از افراد در سازمان می کند و هر گونه حمایت از بودجه. کمک های مالی به PM مراقبت صندوق که واجد شرایط برای 80G مزایای 100 درصد معافیت در زیر مالیات بر درآمد, قانون سال 1961.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *