صحبت کردن در یک بحث با تکنولوژی ماهیندرا مدیر عامل شرکت CP مدافع lamo, در ماه مارس به 5 تریلیون اقتصاد: واقعیت یا بلند پروازانه در 28 Nasscom تکنولوژی و رهبری فروم 2020 در بمبئی Telangana آن و صنایع وزیر KT راما رائو گفت که $5 تریلیون دلار اقتصاد می تواند تنها زمانی که اتحادیه دولت طول می کشد تصمیم گیری های جسورانه.

او همچنین اظهار داشت که اتحادیه دولت, مذاکرات در مورد ‘تیم هند’, ‘تعاونی فدرالیسم’ آن را نیز باید عمل مالی فدرالیسم.

دولت مرکزی باید به کشورهای دسترسی بیشتر به سرمایه و لیبرال بود وقتی که می آید به مسئولیت مالی و مدیریت بودجه (FRBM) محدودیت. تنها خواهد شد و سپس ملت توسعه در یک سرعت سریع تر او اضافه شده است.

بر ایجاد زیرساخت گفت: Telangana دولت حدود ₹1.6 لاخ کرور در هزینه های سرمایه در طول 2014-19 و ذکر در مورد مگا Kaleshwaram پروژه و ماموریت Bhagiratha.

صحبت کردن در مورد رشد فراگیر او گفت: “هند نمی تواند تنها رشد در آن شهرستانها. ما باید به مراقبت از شهرهای کوچکتر و روستاها. در حالی که برش لبه و فن آوری های نوظهور می آمد در شهرهای بزرگ به این صنعت نیاز به تغییر تمرکز خود را به ردیف دو شهر.”

رائو گفت: این کشور تا به حال برای مقابله با رکود اقتصادی در طول 2017-18 و 2018-19.

رائو گفت:, “این, بانکداری, خدمات مالی, گردشگری و مهمان نوازی هستند و بخش های است که می تواند بیشتر افزوده با یک برنامه ریزی و استراتژی دولت هند نیاز به تمرکز بر روی این بخش که در آن ایالات متحده می تواند مجاز به بازی در یک نقش بزرگتر در پشت سر هم با دولت است.”

ذکر در مورد حیدرآباد داروسازی شهر و Kakatiya مگا نساجی پارک وزیر گفت که Telangana دولت با نزدیک شدن به مرکز و خواست برای حمایت در ساخت این پروژه ها به سطح جهانی پارک ها. او گفت: “اما این اتحادیه دولت را گسترش پشتیبانی می کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im