مرکز راه اندازی توییتر Seva برای Covid-19

اتحادیه وزارت بهداشت و رفاه خانواده را راه اندازی کرده توییتر Seva برای کمک به مردم خود را مرتبط با سلامت نمایش داده شد.

Harsh Vardhan اتحادیه وزیر بهداشت و رفاه خانواده اعلام حساب اختصاصی – @CovidIndiaSeva – با یک صدای جیر جیر در روز سه شنبه.

آزادی مطبوعات توسط توییتر هند گفت که این خدمات عمومی با هدف فعال کردن و شفاف و حکومت الکترونیکی تحویل در زمان واقعی و اجازه خواهد داد که وزارت برای برقراری ارتباط به طور موثر و در مقیاس با مردم به خصوص در شرایط بحران مانند مداوم Covid-19 بیماری همه گیر.

توییتر Seva یک سفارشی زنده پرس و جو redressal خدمات. آن را با این نسخهها کار در یک داشبورد است که کمک می کند تا پردازش حجم زیادی از توییت آنها را تبدیل به حل بلیط و اختصاص آنها را به مقامات مربوطه برای زمان واقعی با وضوح.

به نقل از Harsh Vardhan انتشار توییتر گفت: Seva است طراحی شده توسط یک تیم از کارشناسان که آموزش دیده و مجهز برای درمان و پاسخ به هر پرس و جو منحصر به فرد و در مقیاس. “این را قادر خواهد ساخت به ما در ایجاد یک کانال مستقیم با شهروندان ارتباط با آنها را در زمان واقعی به ارائه معتبر و سلامت اطلاعات عمومی,” او گفت:.

آزادی گفت: اکانت اختصاصی ارائه خواهد شد به روز رسانی در اقدامات انجام شده توسط دولت اطلاعات در دسترسی به خدمات بهداشت و درمان و توانمند سازی عمومی برای رسیدن به مقامات. مردم خود را می توانید نمایش داده شد پاسخ داد: با به tweeting به @CovidIndiaSeva.

این سرویس سازگاری و استفاده در سراسر زبان هندی را قادر خواهد ساخت وزارت برقراری ارتباط با مردم از تمام نقاط هند آن را گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im