مرکز راه اندازی دوره آموزش الکترونیکی برای Covid-19 آموزش

بخش پرسنل و آموزش راه اندازی کرده است یک پلت فرم یادگیری برای مبارزه با Covid-19 برای همه کارگران خط مقدم به تجهیز آنها با آموزش و به روز رسانی در مقابله با بیماری همه گیر.

“مناسب آموزش آماده سازی آنها برای مراحل بعدی این بیماری همه گیر. با دادن Covid-19 آموزش به دیگر پتانسیل خط دوم نیروی کار هند بهتر خواهد بود آماده برای اورژانس موقعیت” یک بیانیه رسمی گفت.

گروه هدف این است که پزشکان و پرستاران و امدادگران و بهداشت کارگران و تکنسین و کمکی پرستاری ماماها (ANMs) مرکزی و دولت دولت و افسران دفاع مدنی مقامات مختلف پلیس سازمان ملی دانشجوی دانشکده افسری سپاه (NCC) نهرو Yuva Kendra Sangathan (NYKS), طرح ملی خدمات (NSS), هندی Red Cross Society (IRCS), بهارات پیشاهنگی & Guides (BSG) و سایر داوطلبان این بیانیه اضافه شده است.

این پلت فرم را می توان در https://igot.gov.in که در آن ارائه سرپرستی, نقش محتوای خاص برای هر یادگیرنده در محل کار و یا خانه و برای هر دستگاه از انتخاب خود.

“iGOT پلت فرم طراحی شده است به جمعیت مقیاس و ارائه آموزش به حدود 1.50 کرور کارگران و داوطلبان در هفته های آینده. برای شروع با نه دوره های iGOT راه اندازی شده است در موضوعاتی مانند اصول Covid-19 ICU مراقبت و تهویه, مدیریت, مدیریت بالینی عفونت orevention از طریق PPE, عفونت, کنترل و پیشگیری از قرنطینه و جداسازی آزمایشگاهی جمع آوری نمونه و تست مدیریت Covid-19 موارد Covid-19 آموزش” بیانیه ای گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de