مرکز فاقد شفقت بزرگ دلی به آدرس Covid-19 وضعیت: سونیا گاندی

کنگره کار کمیته ملاقات های روز دوشنبه از طریق ویدئو کنفرانس به منظور بررسی وضعیت در این کشور در طول این مستند برای جلوگیری از گسترش Covid-19. پرداختن به حزب همکاران کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی گفت: شفقت بزرگ دلی و نشاط است که باید در آینده از دولت اتحاد آشکار توسط عدم وجود آن است.

او گفت که این نگران کننده است که این بیماری همه گیر افزایش یافته است و هر دو در گسترش و سرعت در سه هفته. “دولت مرکزی به نظر نمی رسد به یک ایده روشن از وضعیت چگونه خواهد شد و مدیریت ممکن است 3. یک مستند حاضر با طبیعت بعد از این تاریخ خواهد بود حتی بیشتر ویرانگر,” او اضافه شده است.

او گفت: او نوشت: چند نامه به نخست وزیر نارندرا مودی ارائه همکاری های سازنده و پیشنهاد شده است اما پس از عمل فقط تا حدی و در یک خسیس راه است. “شفقت بزرگ دلی و نشاط است که باید در آینده از دولت مرکزی در حال آشکار با عدم وجود آن است. تمرکز ما باید همچنان به موفقیت تعامل با سلامت و امنیت غذایی و معیشت مسائل,” او گفت:.

او تصریح کرد که تست کم باقی مانده است و تست کیت هنوز هم در تامین کوتاه مدت و کیفیت پایین. “PPE کیت ارائه شده به ما پزشکان و کارکنان بهداشت و درمان, اما تعداد و کیفیت ضعیف است,” او گفت:.

به دنبال کاهش سختی

او ادعا کرد که حق از مواد غذایی سبوس دار تحت ملی امنیت غذایی عمل کرده است هنوز رتبهدهی نشده است به ذینفع. او گفت: 12 کرور شغل از دست رفته است و در فاز اول این مستند. “بیکاری است به احتمال زیاد به افزایش بیشتر به فعالیت های اقتصادی همچنان در وقفه. آن را ضروری است برای ارائه حداقل Rs.7,500 به هر خانواده به جزر و مد در طول این بحران” او خواستار و اشاره کرد که کارگران مهاجر و کشاورزان روبرو هستند پریشانی. “مسائل ضعیف و نامشخص تهیه سیاست ها و اختلال در زنجیره تامین نیاز به خطاب و بدون تاخیر. امکانات لازم باید در دسترس ساخته شده به کشاورزان برای دور بعدی Kharif محصولات آن آغاز خواهد شد در آینده 2 ماه,” او گفت:.

کنگره رئیس جمهور گفت: بودجه مشروع بدهکار به دولت برگزار شده است به عقب. او انتقاد بی جی پی برای “گسترش این ویروس از جمعی از تعصب و نفرت”. “قبر خسارت در حال انجام است به ما هماهنگی اجتماعی” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im