مرکزی تیم نشان می دهد اجرای سختگیرانه تر از مستند در شمال بنگال

دو مرکزی تیم در حال بازدید از دولت — یکی در کلکته و در Siliguri در شمال بنگال.

مرکزی تیم بازدید از شمال بنگال به ارزیابی COVID-19 وضعیت نوشت به غرب بنگال دولت در روز شنبه نشان می دهد اجرای سختگیرانه تر از مستند وجود دارد. دو مرکزی تیم در حال بازدید از دولت — یکی در کلکته و در Siliguri در شمال بنگال.

در نامه ای به دبیر کل Rajiva سینها, تیم مرکزی در شمال بنگال رهبری ارشد بوروکرات Vineet Joshi گفت: بیشتر افسران زمینه لازم برای نظارت و ارائه بازخورد در مورد اثربخشی اقدامات مختلف انجام شده توسط دولت است.

اخبار مرتبط

“به عنوان یک فوری و اندازه گیری آن پیشنهاد شده است که اجرای سختگیرانه تر از مستند کاملا ضروری است برای جلوگیری از هر گونه بیشتر شیوع. تعداد زیادی از افسران زمینه لازم برای نظارت و ارائه بازخورد در مورد اثربخشی اقدامات مختلف انجام شده توسط دولت” Joshi گفت: در نامه خود به دبیر کل.

او همچنین در پی دیدار با کمیسر عالی پلیس Siliguri و جزئیات مربوط به این دولت آمادگی در برابر COVID-19 در شمال بنگال. این کشور تحت یک مستند تا مارس 3 به بررسی گسترش این رمان coronavirus.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de