بانک مرکزی هند قصد دارد برای خروج مسکن تامین مالی شرکت های فرعی

Central Bank of India, Cent Bank Home Finance, Unit Trust of India, housing loans, Apna Ghar Vitta Nigam LtdCBHFL خالص متعلق به صندوق ایستاده بود در Rs 111.57 کرور که در تاریخ 31 مارس 2019.

دولتی بانک مرکزی هند به دنبال فروش کل آن 64.40 درصد سهام در تامین مالی مسکن تابعه – درصد بانک صفحه اصلی امور مالی (CBHFL) یک بانک رسمی گفت. وام دهنده شناور است یک درخواست برای پیشنهاد (RFP) برای انتصاب بازرگان بانکداران. این شارت بانکداران کمک خواهد کرد که وام دهنده دیده بانی برای یک سرمایه گذار بالقوه به خرید سهام خود در مسکن سرمایه.

“ما برنامه ریزی برای خروج از درصد بانک صفحه اصلی امور مالی. این بانک در حال حاضر فراهم می کند وام مسکن و بنابراین ما احساس می کنیم که بدون نیاز به یک مسکن امور مالی شرکت تابعه” بانک مرکزی هند مدیر عامل و مدیر ارشد اجرایی Pallav Mohapatra گفت PTI.

اخبار مرتبط

این بانک دارای 64.40 درصد در لیست نشده مالی مسکن, شرکت, در حالی که باقی مانده سهام است که توسط مسکن و شهرسازی شرکت (HUDCO) واحد اعتماد از هند (UTI) و ملی بانک مسکن (NAH).

بانک مواجه است عملیاتی محدودیت تحت بانک مرکزی (RBI) سریع اقدام اصلاحی (PCA) چارچوب است. Mohapatra گفت: روند تعیین ارزیابی بوپال-دفتر مرکزی صفحه اصلی امور مالی شرکت آغاز خواهد شد به عنوان به زودی به عنوان تاجر بانک منصوب می شوند.

“در حال حاضر دشوار است برای گفتن چقدر ما قادر خواهد بود برای تحقق بخشیدن از طریق این اتلاف سرمایه. پس از ارزیابی انجام شده است ما را در موقعیت بهتری برای ارزیابی مقدار ما را بالا می برد. اما ما انتظار داریم بهتر ارزیابی برای CBHFL نسبت به همسالان خود آن را به عنوان یک سپرده-مصرف NBFC,” او گفت:.

در سال 2016 این بانک سعی کرده بود خود را به فروش کل سهام در CBHFL اما این قرارداد نمی تواند به این نتیجه رسیدند. PTI تا به حال پس از آن گزارش داد که دولت دیگر-اجرای بانک Baroda نشان داده بود علاقه به خرید اکثریت سهام در وام مسکن وام دهنده. در سال 2016 64 درصد سهام فروش توسط بانک در تامین مالی مسکن فرعی می تواند به ذهن نزدیک به 250 تومان کرور روپیه کارشناسان گفته بود.

CBHFL خالص متعلق به صندوق ایستاده بود در Rs 111.57 کرور که در تاریخ 31 مارس 2019. پیشرفت آن بود در Rs 1270.9 کرور در حالی که سپرده بودند در Rs 482.33 کرور از پایان مارس 2019. در طول FY19 این گزارش سود خالص تومان 16.28 کرور با سود هر سهم Rs 6.51.

در آوریل-دسامبر 2019 آن را تا به حال گزارش داد سود خالص تومان 8.92 کرور روپیه در برابر Rs 9.87 کرور در نه ماه اول FY19. آن کل دارایی بود در Rs 1,390.90 کرور در نه ماه اول FY20.
CBHFL گنجانیده شده بود به عنوان “Apna Ghar Vitta Nigam Ltd” و پس از آن تغییر نام به عنوان “درصد بانک Home Finance Ltd’. آن شروع عملیات در ماه ژوئن سال 1991.

خانه وام سرمایه گذار و حضور در نه ایالت از طریق 18 شاخه. علاوه بر فروش این سرمایه گذاری استراتژیک این شهر مبتنی بر قرض دهنده نیز در این مذاکرات به فروش 20 درصد سهام در هند و زامبیا بانک از آن است که به دنبال جلب اطراف تومان 60 کرور.

دیگر سهامداران این بانک شامل بانک مرکزی هند (بویلر) و Bank of Baroda (باب) با 20 درصد سهام هر, و دولت زیمبابوه داشتن تعادل است. “ما در حال مذاکره با باب و بویلر برای خرید سهام ما در بانک” Mohapatra تا به حال به خبرنگاران گفت: پس از اعلام Q3 FY20 نتایج.
این بانک همچنین با هدف قرار دادن به منظور بالا بردن Rs 200 کرور در سه ماهه جاری توسط monetising آن خواص املاک و مستغلات.

در سه ماهه منتهی به دسامبر وام دهنده گزارش سود خالص 155 تومان کرور روپیه در برابر از دست دادن خالص از 718 تومان کرور روپیه در سال پیش دوره است. سودآوری حاصل شد با توجه به بهتر بهبود درآمد بالاتر و کاهش هزینه Mohapatra گفته بود.

بانک بازیابی از جمله فروش به دارایی بازسازی شرکت بود در Rs 1,273 کرور. بهبود در نوشته حساب 520 تومان کرور روپیه در Q3 از FY20. آن است که انتظار بازیابی خوب در برخی از تاکید حساب مانند Religare Finvest ساحلی Energen با مسئولیت محدود و فلکسی توف در حال حاضر سه ماهه.

ناخالص دارایی های غیر نمایشی (NPAs) در سه ماهه منتهی به دسامبر کاهش می یابد به 19.99 درصد از 20.64 درصد در حالی که خالص NPAs بهبود یافته به 9.26 درصد از 10.32 درصد در سال پیش دوره است.
Mohapatra بود گفت که او انتظار دارد net NPAs آمده کمتر از 6 درصد تا پایان این سال مالی کمک خواهد کرد که این بانک به بیرون آمدن از PCA.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>