صنعت سیمان برای دیدن پی در پی کاهش تقاضا در FY21: Ind-Ra

تولید کنندگان سیمان را پیدا خواهد کرد آن را دشوار برای جبران حجم از دست داده شده انتقال زمان برای از سرگیری کامل عملیات.

داخلی صنعت سیمان است که به احتمال زیاد بار دیگر کاهش تقاضا در FY21 پس از ارسال رشد منفی گذشته مالی هند رأی و تحقیقات گفت. اعتبار آژانس انتظار دارد که یک “شکست” در مارس سال 2020 با توجه به ادامه مستند به دنبال آن تقاضا کاهش و از حدود 40 درصد در ماه مه. اما این انتظار بهبود تدریجی پس از آن.

آژانس انتظار دارد که یک کم تک رقمی رشد در Q2 (جولای تا سپتامبر) دوره و بهبود قابل توجهی اتفاق می افتد تنها در Q3 (اکتبر-دسامبر). سیمان تقاضا به حال کاهش یافته است در FY20 بود که تنها مثال دوم از یک کاهش در 15 سال گذشته پس از demonetisation تحت تاثیر قرار FY17.

اخبار مرتبط

“هند رتبه بندی و تحقیقاتی انتظار پی در پی کاهش سیمان تقاضا FY21 زیر FY20 روند رشد غوطه وری به تاریخی کم منفی 4-5 درصد (سالانه) با توجه به کشور-شبکه مستند تا 14 آوریل سال 2020” را گفت.

وجود دارد خواهد بود ادامه داد: نیروی کار و عرضه زنجیره ای برای اختلالات 20-30 روز پس از مستند برداشته شده است و وجود دارد خواهد بود طولانی تاثیر رکود در زیرساخت ها و هزینه های اختیاری.

“آژانس انتظار شستشو در مارس سال 2020 به دنبال آن تقاضا کاهش و از حدود 40 درصد (سالانه) در ماه مه سال 2020 و بهبود تدریجی پس از آن” به آن اضافه شده است. خاموش تقاضا منجر به کاهش ظرفیت utilisations را تحت تاثیر قرار توانایی تولید کنندگان سیمان برای حفظ قیمت ها در سطح فعلی. “این عوامل در سازمان مشاهده می تواند به کاهش EBITDA حدود 20 درصد در مقایسه با تخمین های اولیه برای FY21” آن اضافه شده است.

“در حالی که تقاضا به احتمال زیاد به کاهش 45-50 درصد (سالانه) inQ1, Q2 می تواند شاهد یک کم تک رقمی رشد. با تدریجی انتخاب کنید تا در هزینه های زیربنایی و آزادی مقید کردن تقاضا Ind-Ra انتظار بهبود قابل توجه شروع Q3 FY21” آن گفت: اما اضافه وجود دارد می تواند خطراتی اگر مستند تمدید شده است.

تولید کنندگان سیمان را پیدا خواهد کرد آن را دشوار برای جبران حجم از دست داده شده انتقال زمان برای از سرگیری کامل عملیات و شروع موسمی در فصلی ضعیف Q2 FY21. “رشد در بخش مسکن که شکل 60-65 درصد از سیمان تقاضا است به احتمال زیاد به تحت تاثیر قرار داده تاثیر کاهش رشد اقتصادی در هزینه های اختیاری بیش از سال آینده” آن را گفت.

با این مستند تأثیر درآمد و قدرت خرید کشاورزی و روزانه دستمزد حقوق بگیران فرد سازنده خانه محور روستایی بخش مسکن شاهد رکود در FY21. “افزایش بودجه چالش برای بخش املاک و مستغلات نیز کاهش سرعت راه اندازی ،

تقاضای سیمان در FY20was نهفته با یک میزبان از عوامل از جمله کاهش سرعت در دولت هزینه پست, کلی, انتخابات, تغییر در دولت, دولت است که باعث شده پروژه بررسی و تاخیر پروژه مصوبات سنگین موسمی و مستند شروع در هفته آخر ماه مارس است.

“Ind-Ra را تجزیه و تحلیل 16 از آن سرمایه گذاری-سیمان اشخاص نشان می دهد که محرومیت دو بیشتر از دیگران احتمال دارد برای حفظ خود امتیاز فعلی سطوح با وجود کاهش نقدینگی و اعتبار معیارهای سقف. خطرات می تواند سرچشمه در مورد فعالیت های اقتصادی می کند تا سطح شیب دار به عنوان پیش بینی در پست مستند” به آن اضافه شده است.

با توجه به تولید کنندگان سیمان انجمن (CMA) هند دومین تولید کننده سیمان در جهان و حساب 8 درصد از کل ظرفیت نصب شده. کل ظرفیت نصب شده در هند سیمان بخش است که حدود 500 میلیون تن در سال در حالی که تولید سیمان در حدود 280 میلیون تن در سال معنابخش تحت بهره برداری از ظرفیت.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im