جشن سابق PM رائو را صدمین سال: چیدمبرم به مرکز AP و Telangana

در 99 تولد نخست وزیر سابق PV Narasimha Rao وزیر دارایی سابق P چیدمبرم مطرح ایده نامگذاری یک دانشگاه در رائو نام.

چیدمبرم در بیانیه ای گفت: اگر آن را در قدرت خود او را نام دانشگاه جدید یا موجود پس از رائو به تمرکز بر روی “مطالعه از PPE — سیاست, فلسفه و اقتصاد — افراد است که در آن نخست وزیر سابق بود که یک دانشمند و پزشک است.”

چیدمبرم گفت رائو بود کسی که با قاطعیت کشیده هند از یک طرز فکر منسوخ شده و قرار دادن کشور بصورتی پایدار و محکم در مسیر تبدیل شدن به یک مرفه و متکی به ملت است. “او دوستان و دشمنان و منتقدان اما هیچ کس نمی تواند شک تاریخی خود را کمک به هند است. دولت هند Telangana و آندرا پرادش باید خود را جشن می گیرند صدمین سال در خور شیوه” چیدمبرم اضافه شده است.

منتشر شده در


28 ژوئن 2020

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. شما همچنین می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه است.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من درخواست تجدید نظر به همه خوانندگان ما برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. شما می توانید به ما کمک کنید با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است.

ما اشتراک شروع به عنوان کم به عنوان Rs 199/- در هر ماه. سالانه هزینه های بسته بندی فقط Rs. 999 – صرف Rs 2.75 در هر روز کمتر از یک سوم قیمت یک فنجان کنار چای..

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *