یک سخنگوی کمیسیون گفت: پس از درخواست از دولت Arora به نام چاندرا خود را به عنوان نامزد پیشنهادی کمیسیون. (PTI)

رئیس کمیساریای انتخابات Sunil Arora است به نام انتخابات در کمیساریای Sushil چاندرا خود را به عنوان نامزد پیشنهادی کمیسیون تحدید حدود برای Jammu and Kashmir. یک سخنگوی کمیسیون گفت: پس از درخواست از دولت Arora به نام چاندرا خود را به عنوان نامزد پیشنهادی کمیسیون.

قبل از مجلس گذشت جامو و کشمیر ساماندهی عمل در ماه اوت سال گذشته موثر قدرت جامو و کشمیر مجمع 87 بود از جمله چهار صندلی در حال سقوط در منطقه لاداخ که در حال حاضر جداگانه UT بدون قوه مقننه. بیست و چهار کرسی از مجلس همچنان خالی باقی می ماند به عنوان آنها سقوط تحت پاکستان-کشمیر تحت اشغال (M).

اخبار مرتبط

“…تعداد کرسی در مجلس قانونگذاری از قلمرو اتحادیه جامو و کشمیر باید از افزایش 107 تا 114 و تحدید حدود از حوزه ممکن است تعیین شده توسط کمیسیون انتخابات در شیوه ارائه شده در سطور بعد” با توجه به J-K ساماندهی قانون 2019.

این قانون همچنین گفت: Lok سبها را پنج کرسی از UT از J-K در حالی که Ladakh باید یک صندلی “در و از روز و زمان معین وجود دارد باید اختصاص داده شود پنج کرسی به جانشین UT از J-K و یک صندلی به UT Ladakh, در خانه مردم و اولین برنامه به نمایندگی از مردم عمل 1950 (43 از سال 1950) تلقی خواهد شد و بر این اساس اصلاح” آن گفت:.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im