CBIC پاک 10,700 تومان کرور روپیه GST, آداب و رسوم وظیفه بازپرداخت در 16 روز

CBIC, GST, IGST refund, COvid 19,MSME, GST Law, latest news on CBIC“CBIC متعهد به کمک به مالیات GST/Exim تجارت در #COVID19. سریع تحریم از بازپرداخت در طول ویژه بازپرداخت درایو ارائه کمک به تجارت به خصوص MSMEs” آن گفت:.

هیئت مرکزی مالیات غیر مستقیم (CBIC) پاک است بیش از 10,700 تومان کرور روپیه ارزش بازپرداخت در GST و گمرکی بین آوریل 8-23. در ‘ویژه بازپرداخت و اشکال در دفع رانندگی’ به CBIC افسران باید پاک بیش 1.07 لاخ کالا و خدمات مالیات و IGST بازپرداخت ادعا تومان ارزش 9,818.12 کرور.

بیش از 1.86 لاخ آداب و رسوم و وظیفه اشکال بازپرداخت پردازش شد مجموعا تومان 915.56 کرور این CBIC گفت: در یک صدای جیر جیر.

اخبار مرتبط

“CBIC متعهد به کمک به مالیات GST/Exim تجارت در #COVID19. سریع تحریم از بازپرداخت در طول ویژه بازپرداخت درایو ارائه کمک به تجارت به خصوص MSMEs” آن گفت:.

وزارت مالیه تا به حال در 8 آوریل گفت که به منظور کمک در طول COVID-19 آن تصمیم گرفته شده است به موضوع انتظار GST و سفارشی بازپرداخت آن بهره مند شوند حدود 1 لاخ نهادهای کسب و کار از جمله MSME. کل هزینه اعطا خواهد شد در حدود 18,000 تومان کرور روپیه آن را گفته بود.

این CBIC قبلا خواسته آن زمینه ماموران برای جلوگیری از درخواست به صورت فیزیکی ارائه اسناد و مدارک از اشخاص هستند که ادعا GST و آداب و رسوم و بازپرداخت و به جای استفاده از ایمیل رسمی برای تمام ارتباطات است.

این CBIC گفته بود که این تصمیم به روند انتظار بازپرداخت مطالبات در نظر گرفته شده با توجه به ارائه تسکین فوری به مالیات دهندگان در این زمان دشوار است حتی اگر GST قانون را فراهم می کند 15 روز برای صدور تاییدیه یا کمبود یادداشت و در مجموع 60 روز برای دفع کردن بازپرداخت ادعا و بدون هر گونه مسئولیت برای پرداخت بهره.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im