CBI کتاب Yes Bank co-founder رعنا کاپور DHFL مدیر Kapil Wadhawan برای تقلب و فساد

yes bank, rana kapoor, ed , cbi, dhflاد تا به حال حمله رعنا کاپور در بمبئی خانه و بعد او را دستگیر کردند. (عکس)

بله بانک, آخرین اخبار بانک مرکزی رزرو Yes Bank co-founder رعنا کاپور DoIT شهری سرمایه گذاری یک شرکت گفته برگزار شده توسط اعضای خانواده خود را, و DHFL پروموتر-مدیر Kapil Wadhawan به اتهام توطئه جنایی, خیانت و فساد منابع گفت: در روز یکشنبه.

آژانس ادعا کرده است که Kapoor, 62 وارد یک توطئه جنایی با Wadhawan برای تمدید کمک مالی به DHFL بله از طریق بانک در ازای بی مزایای قابل توجهی برای خود و اعضای خانواده خود را از طریق شرکت های برگزار شده توسط آنها گفت.

اخبار مرتبط

کاپور بود دستگیر اواخر شب گذشته با اجرای اداره (ED) که تا به حال ثبت نام پیشگیری از پول شویی مورد بر اساس ابتکارات شاه ثبت شده در شنبه گفتند.

همچنین بخوانید: بله بنیانگذار بانک رعنا کاپور دختر متوقف اد در بمبئی فرودگاه از پرواز به انگلستان

بانک مرکزی به تصویب رسید سکوت کامل بر این موضوع است. اما این سازمان نقش و جزئیات شاه بوده و بعد از اد را در اجرای اطلاعات مورد گزارش (ECIR) ارسال شده بود در دادگاه به بازداشتگاه متهم کرده است.

همچنین بخوانید: بله بانک fiasco: RBI تاکید پول سپرده گذاران امن در بانک ها; نگرانی های مبتنی بر ‘ناقص’ تجزیه و تحلیل

با توجه به ابتکارات شاه اومدی شروع به شکل گرفتن بین آوریل تا ژوئن 2018 که بله بانک سرمایه گذاری 3,700 تومان کرور روپیه در کوتاه مدت اوراق قرضه از کلاهبرداری-آمار دیوان مسکن امور مالی شرکت با مسئولیت محدود (DHFL).

در بازگشت Wadhawan گفته “پرداخت بازخوردی از 600 تومان کرور روپیه” به کاپور و اعضای خانواده در قالب وام به DoIT شهری سرمایه گذاری (India) Pvt Ltd گفتند.

DoIT شهری سرمایه گذاری برگزار می شود کاپور در دختران خود ارضایی, Radha و Rakhee — که 100 درصد سهامداران این شرکت از طریق Mogran اعتبارات Pvt Ltd آن را ادعا.

وام تومان 600 کرور تحریم DHFL به DoIT شهری سرمایه گذاری (India) Pvt با مسئولیت محدود بر اساس وام مسکن از زیر استاندارد خواص داشتن ناچیز ارزش و با توجه به آینده آن گفتگو از زمین های کشاورزی به مسکونی زمین آژانس ادعا کرده است.

آن را بیشتر یافت می شود که DHFL به حال بازخرید مقدار 3,700 تومان کرور روپیه سرمایه گذاری توسط Yes بانک در آن اوراق قرضه تا تاریخ آن را گفت.

در علاوه بر این به بالا بله بانک نیز تحریم یک وام از 750 تومان کرور روپیه به RKW توسعه دهندگان Pvt با مسئولیت محدود است و مدیر آن Dheeraj Wadhawan و DHFL شرکت گروه برای خود Bandra احیای پروژه که انتقال آن به DHFL بدون هر گونه سرمایه گذاری در این پروژه که برای آن تحریم گفتند.

“رعنا کاپور به دست آمده ناروا نقدی استفاده از DHFL در امر سرمایه گذاری در اوراق قرضه از DHFL توسط Yes, بانک از طریق شرکت های برگزار شده توسط همسر و دختر” شاه ادعا.

بانک مرکزی به تازگی رزرو DHFL برای انحراف مسیر PF صندوق سرمایه گذاری, Uttar Pradesh قدرت بخش کارکنان در بیش از 2200 تومان کرور روپیه اومدی.

DHFL گفته از طریق لایه های پوسته شرکت کرده بود siphoned خاموش 31,000 تومان کرور روپیه از کل وام های بانکی از 97,000 تومان کرور.

بانک مرکزی هند (RBI) در روز پنج شنبه تا به حال تحمیل یک مهلت قانونی برای سرمایه گرسنگی بله بانک دربندی برداشت در 50,000 تومان به ازای هر حساب و جایگزین هیئت مدیره از بخش خصوصی وام دهنده با اثر فوری.

بله بانک قادر خواهد بود به کمک مالی و یا تمدید هر گونه وام و یا پیشبرد هر گونه سرمایه گذاری متحمل هر گونه مسئولیت و یا موافقت به پرداخت هر گونه پرداخت.

به عنوان در هر RBI پیش نویس طرح بازسازی, دولت, بانک مرکزی هند را انتخاب کنید تا 49 درصد سهام در بحران-زده بله بانک تحت یک دولت-تصویب طرح نجات.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im