CBDT دوباره عهده GST GAAR گزارش در این گزارش حسابرسی تا مارس سال 2021

در ماه جولای سال 2018 با این گروه تا به حال تغییر حسابرسی مالیاتی فرم – 3CD به دنبال جزئیات تحت GST و همچنین GAAR که به دنبال جلوگیری از شرکت ها از مسیریابی معاملات از طریق کشورهای دیگر برای جلوگیری از مالیات است.

مالیات بر درآمد گروه در روز دوشنبه به تعویق افتاده برای بار سوم مورد نیاز برای شرکت های شامل در آن گزارش حسابرسی جزئیات کالا و خدمات مالیات (GST) و GAAR. گزارش مورد نیاز از این اطلاعات در درآمد مالیاتی حسابرسی فرم نگه داشته شده است در حالت تعلیق تا 31 مارس سال 2021 — به این معنی که تمام درآمد مالیاتی گزارش حسابرسی باید شامل جزئیات در GST و کلی ضد اجتناب قوانین (GAAR) تا مارس سال 2021.

نهادهای کسب و کار با داشتن یک گردش مالی بیش از 1 کرور تومان (یا Rs 2 کرور اگر آنها تصمیم گرفتند برای presumptive مالیات) و حرفه ای با ناخالص رسید بیش از 50 تومان lakh باید مطابق با حسابرسی مالیاتی مورد نیاز است. تاریخ مقرر برای پر کردن آن است 30 سپتامبر و اگر مالیات دهندگان است که تحت پوشش انتقال قیمت گذاری, مقررات با توجه به تاریخ نوامبر 30.

اخبار مرتبط

هیئت مدیره مرکزی مالیات مستقیم (CBDT) در یک سفارش صادر شده در روز دوشنبه گفت: هیئت مدیره دریافت نمایندگی با توجه به مشکل در اجرای گزارش مورد نیاز تحت بند 30C (مربوط به GAAR) و بند 44 (مربوط به GST compliance) فرم بدون 3CD از نظر جهانی و همه گیر با توجه به COVID-19 و درخواست برای به تعویق انداختن آن را به کاربرد.

“این موضوع بررسی شده است و با در نظر گرفتن وضعیت حاکم با توجه به COVID-19 همه گیر در سراسر کشور شده است تصمیم توسط هیئت مدیره است که این گزارش تحت بند 30C و بند 44 مالیاتی گزارش حسابرسی باید در حالت تعلیق نگه داشته تا 31 مارس سال 2021” این CBDT گفت.

در ماه جولای سال 2018 به این بخش تغییر کرده ممیزی های مالیاتی فرم – 3CD به دنبال جزئیات تحت GST و همچنین GAAR که به دنبال جلوگیری از شرکت ها از مسیریابی معاملات از طریق کشورهای دیگر برای جلوگیری از مالیات است. این تغییرات را به اثر می آیند از 20 اوت سال 2018 است.

با شکایت ذینفعان که تغییر طاقت فرسا و یک بار بر روی شرکت های CBDT تا به حال پس از آن معوق اجرای تغییر در این ممیزی فرم تا 31 مارس 2019. بیشتر در مارس 2019 در CBDT به تعویق افتاده بود اجرای آن تا 31 مارس سال 2020 و با مارس 24 منظور از آن در حال حاضر شده است به تعویق افتاده تا مارس 31,2021.

شرکت مشاوره AKM جهانی مالیاتی شریک Amit Maheshwari گفت: “ما لازم نیست یک راهنمایی در جنبه های خاصی مرتبط با گزارش GAAR. این گواهینامه یک چالش مطرح به حسابرسان آن را به عنوان بسیار ذهنی در طبیعت است. هر چند این تاخیر می آید به عنوان یک کمک به حسابرسان, بهتر است برای انجام دور با این شرط که این عادلانه نیست به انتظار حسابرسان به اظهار نظر در چنین ذهنی قطعه ای از قانون است.”

Nangia اندرسن دفتر مدیر Sandeep louisiana travel گفت: “این تصمیم به تسلیم طاقت فرسا گزارش مورد نیاز است یک شاخص واضح و روشن است که CBDT اطمینان است که وجود ندارد هر ورقه میان جام و لب و منجر به مالیات دهندگان anguishes. در میان COVID-19 گیر مقامات مالیاتی شده اند فعالانه اعلام آرامش در انطباق و گزارش تعهدات برای کسب و کار.”

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im