گرفتاری های کوچک و واحدهای تولیدی پس از شورش در شمال شرق بخشی از سرمایه های ملی است که سخت به چشم پوشی است. نه تنها خانه بلکه چندین ساختمان ها و مغازه ها به آتش کشیده شد, به طور کامل از بین بردن وسیله ای برای امرار معاش تعداد زیادی از مردم است.

اگرچه هیچ مقام رسمی برآورد زیان اقتصادی تا کنون تعداد زیادی از کلبه مبتنی بر کسب و کار واحد در مناطق آسیب دیده کاملا تخریب بیش از شش روز از خشونت شروع از 23 فوریه. به عنوان بسیاری از 49 نفر جانشان را از دست دادند و بیش از 200 مجروح شدند.

بابو خان, 47, که دارای یک صندلی ماشین ساخت واحد در Shiv Vihar گفت: مغازه اش بود را به آتش کشیدند توسط تظاهر کنندگان در شب 25. “جدا از rexine ارزش مادی ₹4 لاخ ذخیره شده در این فروشگاه همه تجهیزات سوخته بود” خان گفت: نمایش نیمه سوخته قطعه rexine بسته نرم افزاری.

هوا در 10×10 ft اتاق شد و ضخیم با ناپاک بوی سوخته مواد. کل کوچه که در آن مغازه اش ایستاده بود پهن شد با حداقل ده سوخته دو چرخ.

خوشه ای از شلوار جین واحدهای تولیدی در منطقه نیز به شدت آسیب دیده و در شورش و تعطیل.

ایستاده در مقابل قنادی در Shiv Vihar و به دنبال پس از ویرانی شب از ماه فوریه 25th, اشک چشم Gulli Chand گفت: “من تمام افراد خانواده وابسته به کسب درآمد از این فروشگاه. در حال حاضر همه چیز تمام شده است”. نه تنها Chand را آرون قنادی اما دو مغازه دیگر که اجرا شد توسط برادرش و در واقع نزدیک به مغازه اش بودند همه آتش کشیده شد.

Raees که تا به حال یک آژانس e-rickshaws در Bhajanpura یک داستان مشابه را به بگویید. “وجود دارد حدود 20 جدید e-ریکشا در مغازه — یک e-کالسکه چقدر هزینه حدود ₹1.90 لاخ — در زمان خشونت و در حال حاضر همه چیز سوخته است. من نمی دانم از کجا شروع کنیم.

ساکنان شیو Vihar, Khazoori Khaas و Bhajanpura سرزنش سهل انگاری نگرش پلیس که بدتر شدن وضعیت. صرف نظر از هویت مذهبی آنها ادعا می کنند که میزان آسیب می تواند کنترل شده است اگر پلیس رسیده بود نقطه در زمان.

یک هفته پس از شورش مغازه ها و خانه ها که با مته سوراخ کردن فشار از حمله اراذل و اوباش باقی می ماند در حالت ویرانی به عنوان صاحبان هستند و در عین حال به بهبود می یابند و نمی دانم از کجا شروع به چیدن قطعات امرار معاش از دست داد. “در حال حاضر ذهن ما واقعا خالی است. ما منتظر دولت به انجام کاری برای ما” Raees گفت.

Sharun خان, 18 ساله که به همراه پدر و برادر بزرگتر را زد یک فروشگاه در Shiv Vihar که عرضه لباس های فروخته شده در سخت افزار مغازه ها در ابتدا فکر می کردم مغازه خود را بخشوده بود که miscreants سوزانده بسیاری از ساختمان از جمله یک مدرسهدر محله در 25 شب.

“اما آنها بازگشت و صبح روز بعد به چپاول مغازه ها و burn it down,” او گفت:. حتی پول نقد و جواهرات از خانه خود را به سرقت رفته بود.

(با ورودی از تلویزیون Jayan)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی