کاردینال کاتولیک خواستار توده ها به خود ترمیم شود: ‘نمی تواند به سادگی قبول تعیین سکولار دولت

کاردینال کاتولیک رومی ریموند برک انتقاد “سکولار” که در درمان رفتن به کلیسا همان بیرون رفتن برای غذا خوردن در طول coronavirus بیماری همه گیر.

اسقف های کاتولیک در سراسر کشور را به حالت تعلیق در توده ها به عنوان متحده تشدید محدودیت در گردهمایی های اجتماعی برای کاهش گسترش coronavirus. عید پاک توده ها در برخی از مناطق مانند اوهایو در حال حاضر لغو شده است و مشابه اقدامات احتیاطی گرفته شده توسط فرقه های پروتستان.

برک گفت: در یک شنبه بیانیه ای که در حالی که اجتماعی فاصله مهم است “اول ما در نظر است که رابطه ما با خدا” و “بدون کمک خدا ما در واقع از دست داده است.”

“ما کاملا سکولار فرهنگ وجود دارد تمایل به مشاهده نماز عبادت و پرستش مانند هر فعالیت دیگر مثلا رفتن به سینما و یا به یک بازی فوتبال است که ضروری نیست و بنابراین می تواند لغو شود به خاطر در نظر گرفتن هر احتیاط برای جلوگیری از گسترش مرگبار سرایت” کاردینال گفت.

“بنابراین ما نمی توانیم به سادگی قبول تعیین از حکومت های سکولار که درمان پرستش خدا در همان شیوه ای به عنوان رفتن به یک رستوران و یا یک مسابقه ورزشی. در غیر این صورت افرادی که در حال حاضر رنج می برند بسیار از نتایج این طاعون محروم هستند از کسانی که هدف برخورد با خدا است که در میان ما برای بازگرداندن سلامت و صلح” او گفت:.

Burke به نام روحانیت به اذعان کرد که حضور در کلیسا به ویژه مهم است در طول زمان از “ملی و بین المللی بحران است.”

“در گذشته در واقع دولت را درک کرده اند, بالاتر از همه, اهمیت, ایمان, دعا و عبادت از مردم برای غلبه بر یک طاعون” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>