هنگ کنگ گل سرسبد حامل Cathay اقیانوس آرام است که درخواست آن از کل نیروی کار را تا سه سال از مرخصی بدون حقوق خود را مدیر عامل شرکت اعلام کرد که این شرکت هواپیمایی به صورت یک بحران در پی جدید شیوع کروناویروس.

درخواست میسازد لخت, از جان گذشته بار در Cathay بود که با چکش در سال گذشته توسط ماه از هرج و مرج سیاسی و تظاهرات در هنگ کنگ و در حال حاضر بیشتر صدمه دیده توسط خرید اینترنتی از شیوع ویروس.

در یک پیام ویدئویی به شرکت 27,000 کارکنان شرکت هواپیمایی رئیس آگوستوس تانگ گفت: آنها خواسته شده را به مدت سه هفته مرخصی با پرداخت بین ماه های مارس و ژوئن. “من امیدوار هستم که همه شما را از خط مقدم ما کارکنان ما به رهبران ارشد و به اشتراک گذاری در حال حاضر ما با چالش های,” او گفت:.

Coronavirus که برای اولین بار شناسایی شده در مرکز چینی ها در شهر ووهان در اواخر سال گذشته بیش قمری تعطیلات سال جدید که به طور معمول خواهد بود یکی از شلوغ ترین زمان برای شرکت های هواپیمایی منطقه ای.

 

در عوض ده ها تن از حمل بین المللی را کاهش داده و یا به حالت تعلیق پروازها به مقصد چین در تلاش برای متوقف کردن پاتوژن را گسترش و تعداد مسافر سقوط کردن صخره.

تنگ هشدار داد Cathay بود تجربه “یکی از سخت ترین چینی از تعطیلات سال جدید تا کنون داشته ایم” از آنجا که از virus. “و ما نمی دانیم که چه مدت طول می خواهد,” او اضافه شده است. “با چنین چشم انداز نامشخص حفظ ما نقدی است و در حال حاضر کلید برای حفاظت از کسب و کار ما.”

او اعلام کرد یک سری از اقدامات برای مقابله با بحران از جمله درخواست کارکنان به طور داوطلبانه مرخصی بدون حقوق. “من می دانم این است که دشوار است به گوش ما ممکن است نیاز به برداشتن گام های بیشتر در پیش رو اما با حمایت ویژه ترک طرح شما خواهد شد کمک به ما در زمان نیاز” او گفت: کارکنان.

او همچنین خواست کنندگان برای کاهش قیمت های خود را و گفت: هواپیمایی را در کوتاه مدت تنظیم ظرفیت خود را — از جمله اعلام کرد در حال حاضر حرکت به قطع پروازهای 30 درصد در سراسر جهان به مدت دو ماه از جمله 90 درصد کاهش به سرزمین اصلی چین است.

آخرین بار Cathay خواسته کارمندان را به مرخصی بدون حقوق بود در سال 2009 در پی سقوط مالی جهانی. “وضعیت در حال حاضر فقط به عنوان قبر” تانگ گفت.

 

هنگ کنگ اقتصاد است که در حال حاضر در رکود ضرب و شتم توسط ایالات متحده-چین تجارت, جنگ, تظاهرات در, تظاهرات در آمریکا و چین و شیوع ویروس باید آمار گردشگری و صنایع سرگرمی ، تا کنون 18 نفر تست مثبت برای این ویروس یکی از آنها درگذشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de