‘تلفات از رئیس جمهور جنگ با دانشمندان: جیم آکوستا ریپ مغلوب ساختن پیشی جستن برای رد وزارت بهداشت رسمی

سی ان ان در کاخ سفید خبرنگار جیم آکوستا گفت: انتقال از بهداشت و خدمات انسانی رسمی شد آخرین “مصدوم” بر رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن “جنگ با دانشمندان است.”

Acosta سی ان ان گفت میزبان اندرسون کوپر که اخراج دکتر ریک روشن, مدیر پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه اقتدار در وزارت بهداشت و خدمات انسانی شواهد از مغلوب ساختن پیشی جستن “جنگ با دانشمندان است.”

“چه شما در حال یادگیری در مورد ریک روشن و درگیری که اتفاق می افتد در اینجا؟” کوپر خواسته Acosta.

“او برای تلفن های موبایل مانند او مصدوم, Anderson, رئیس جمهور, جنگ, در, دانشمندان, جنگ علوم در دولت” Acosta پاسخ داد. “دکتر روشن در حال رفتن به یک فایل whistleblower شکایت. او در اعتراض به حذف او از موقعیت خود پیشرو است که آژانس که متهم است با واکسن توسعه است.”

“این برای تلفن های موبایل مانند او شده است تحت فشار قرار دادند از این کار به کار دیگری و او حتی نمی دانند آنچه که در حال رفتن به در عین حال” Acosta اضافه شده است.

روشن مسابقات که او سرنگون شد از سمت خود در وزارت بهداشت و درمان از آنجا که او گفت: هیدروکسی کلروکین ضد مالاریا تبلیغ مواد مخدر از سوی رئیس جمهور به عنوان یک پتانسیل درمانی مورد نیاز بیشتر بررسی صلاحیت. چراغ روشن یک دپارتمان پروژه به منظور توسعه یک واکسن برای coronavirus.

“من معتقدم که این انتقال بود که در پاسخ به من اصرار که دولت سرمایه گذاری میلیاردها دلار اختصاص داده شده توسط کنگره به آدرس COVID-19 pandemic به امن و علمی بررسی راه حل و نه در مواد مخدر واکسن و دیگر فن آوری است که عدم شایستگی علمی” روشن گفت: در بیانیه ای در روز چهارشنبه.

“من صحبت کردن در آنجا برای مبارزه با این ویروس مرگبار, علم — و نه سیاست یا cronyism — اتحاد منجر به راه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de