گاه به گاه/برون سپاری کارکنان دولت به دفاتر پرداخت می شود حتی اگر آنها در خانه بماند

وزارت مالیه روز دوشنبه گفت: قراردادی گاه به گاه و یا برون سپاری کارکنان مشغول به کار در ادارات دولتی برخورد خواهد شد به عنوان “وظیفه” حتی اگر آنها در خانه هستند. وجود خواهد داشت بدون دستمزد را کاهش دهد.

با برخی از کشورها اعمال مقررات منع رفت و آمد و بسیاری از ایالات سفارش مستند بسیاری از قراردادی گاه به گاه و برون سپاری کارکنان مانند خانه-نگه داشتن کارکنان ممکن است ملزم به ماندن در خانه. در شرایط طبیعی چنین شرایطی می توانست منجر به کاهش دستمزد. در حال حاضر وزارت دارایی در یک دفتر یادداشت تفاهم گفت: برای جلوگیری از هر گونه بی سختی حاکم شرایط فوق العاده آن شده است تصمیم گرفت که “هر جا که هر گونه قراردادی علی و برون سپاری کارکنان وزارتخانه ها/ادارات و سازمان های دیگر از دولت هند ملزم به ماندن در خانه در نظر مستند در مورد سفارش Covid-19 پیشگیری به عنوان اعلام شده توسط کشورهای مختلف و اتحادیه سرزمین های آنها باید به عنوان وظیفه در طول این دوره نبود و لازم پرداخت/دستمزد خواهد بود بر این اساس پرداخت شود.” در یکی دیگر از سفارش وزارت مجاز متحده و اتحادیه سرزمین به آسانسور foodgrains به مدت سه ماه اعتبار از مواد غذایی شرکت هند. این انجام شده است برای اطمینان از عرضه کافی foodgrains و از نظر مالی کمک به دولت های ایالتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>