کارسون به دموکرات کنگره: فراجنسیتی حقوق نمی جایگزین حقوق آزار زنان در پناهگاه

بن کارسون استدلال در کنگره شنوایی در این هفته که از حقوق افراد فراجنسیتی در بودجه فدرال پناهگاه بی خانمان نمی نادیده گرفتن حقوق آزار زنان است.

وزیر مسکن و توسعه شهری صحبت شد در طول کنگره شنوایی جمعه که در آن دموکرات ایلینوی در کنگره مایک Quigley به چالش کشیده هود موضع که بودجه فدرال پناهگاه بی خانمان حق به نصب, حمام و خواب مناطق بر اساس بیولوژیکی ،

Quigley استدلال کرد که HUD اصل گفت: “که اگر کسی شخص دیگری که در پناهگاه به هر دلیل که شما می توانید اجازه می دهد تبعیض علیه این افراد است.”

“هنگامی که شما یک تک جنس پناهگاه و آن را به طور خاص وجود دارد برای زنانی که مورد آزار قرار گرفته و پس از آن مردم در آمده که به نظر نمی رسد که زنان می گویند که آنها هستید و شما باید آنها را قبول کند که تجاوز بر حقوق کسانی است؟” کارسون پاسخ داد. “ما بسیاری از اسناد از آن دسته از زنان که می گوید آن را تجاوز بر حقوق خود است.”

مشخصه تحریک شده توسط کارسون با پاسخ Quigley رفت و در “تو تنها کسی هستی که من تا کنون شنیده مطرح کردن این مسئله است. پس شما می گویید که چرا برخی از مردم فکر می کنم آن را خوب به قائل است که شما باید به همراه بیش از حد.”

“این چیزی است که من میگویم در همه” کارسون پاسخ داد.

Quigley ادامه داد: به فشار کارسون و او را متهم ساخت این استدلال که تبعیض قابل قبول است تا زمانی که شما “نمی خواهم” کسی است.

“آنچه من میگویم این است که ما باید به همه این احساسات به در نظر گرفتن” وزیر امور خارجه پاسخ داد. “شما نمی توانید فقط یک گروه را انتخاب کنید و می گویند که احساسات خود را مغلوب ساختن پیشی جستن هر کس دیگری را گرفتند.”

“هیچ یک از حقوق به معدوم کردن همه چیز است” کارسون اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im