Pساکن مغلوب ساختن پیشی جستن را محکوم کرد وزارت دادگستری تصمیم به دنبال یک حکم زندان تا نه سال برای خود توصیف “کثیف شیاد” و دیرین تهمت محرم راجر سنگ اشاره او ممکن است رفت و آمد به ایران agent provocateur را حکم یا عفو او.

“ننگین!” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در پاسخ به اخبار اولیه صبح روز سه شنبه اضافه کرد: “این وحشتناک و بسیار ناعادلانه وضعیت. واقعی جنایات بودند و از طرف دیگر به عنوان چیزی اتفاق می افتد به آنها. نمی توانیم اجازه این سقط جنین از عدالت!”

سنگ یافت شد گناه در ماه نوامبر در پنج جداگانه شمارش از دروغ گفتن به خانه هوش کمیته در بررسی آن به انتخابات, دخالت, در علاوه بر این به یک تعداد که او “فساد تحت تاثیر قرار مسدود و مانع” کنگره بررسی و دیگری که او اقدام به “فساد متقاعد کردن” رادیو نمایش میزبان سفت Credico کنگره شهادت.

دو هفته محاکمه با حضور هیئت منصفه محور در سنگ ظاهرا ادعاهای دروغین بودن در ارتباط با ویکی لیکس و در مورد اقدامات صورت گرفته در طول سال 2016 انتخابات و فراتر از آن.

به DOJ 26-صفحه صدور حکم تفاهم نامه روز دوشنبه پرسید که قاضی حکم سنگ به 87 به 108 سال در زندان است.

“این کار انجام شد و بخشی از تلاش برای پنهان کردن از کنگره و به سادگی یک روایت نادرست در مورد سنگ انجام در سال 2016” دادستان روز دوشنبه گفت:. “سنگ به طور منظم با ابلاغ ارشد تهمت کمپین مقامات از جمله معاون مبارزات انتخاباتی رئیس ریچارد گیتس و کمپین مدیر عامل شرکت استیو Bannon — در مورد ویکی لیکس’ برنامه ای برای انتشار بیشتر اطلاعات است که می تواند به صدمه زدن به کلینتون در مبارزات انتخاباتی. هر دو دروازه و Bannon اعتقاد بر این است که سنگ به ارائه آنها را با اطلاعات غیر عمومی در مورد ویکی لیکس’ برنامه. در واقع Bannon بازدید از این سنگ به عنوان برگ برنده های کمپین را نقطه دسترسی به ویکی لیکس.”

سنگ وکلای مدافع استدلال خود را در 35 صفحه صدور حکم یادداشت اواخر دوشنبه شب که DOJ به حال متورم سنگ جرم در سطح مناسب از صدور دستورالعمل باید در زندان از 15 تا 21 ماه است. علاوه بر این, آنها خواسته قاضی به پایین حکم او را فقط مشروط و با این استدلال که او باید دریافت کمتر حکم “به عنوان یک زن 67 ساله اولین بار مجرم محکوم جدی ولی غیر جرایم خشونت آمیز.”

“حقایق این مورد را تضمین نمی کند استفاده از هر گونه جرم سطح را افزایش می دهد” دفاع از خود تیم گفت.

هیئت داوران در بر داشت سنگ بارها و بارها تحریف و پنهان خود را ناموفق 2016 تلاش در همکاری با ویکی لیکس به دست آوردن خاک در آن نامزد هیلاری کلینتون در هنگام صحبت کردن با مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه محققان از خانه کمیته اطلاعات در یک spin-off موردی از ویژه مشاور رابرت مولر دو سال بررسی است.

قاضی امی برمن جکسون به اوباما-منصوب که ریاست آن بر سنگ محاکمه خواهد دست پایین حکم او در فوریه 20.

در یک بخش توضیح آنچه آنها بر این باور بود که “شدت جرم” سنگ متعهد دادستان به نقل از الکساندر همیلتون در Federalist Papers شماره 68, که در آن او می گوید خارجی انتخابات دخالت در میان “کشنده ترین دشمنان جمهوری خواه دولت است.”

“تحقیقات در انتخابات دخالت نگرانی ما امنیت ملی یکپارچگی فرایندهای دموکراتیک و اجرای ملت ما جنایی قوانین” دادستان نوشت: دوشنبه ، “مانع چنین بحرانی تحقیقات نتیجه اعتصاب در قلب ما دموکراسی آمریکایی.”

کنگره کمیته تحقیق روسیه در انتخابات دخالت متمرکز بود بر آنچه دخالت روسیه بود علیه آمریکا و اگر این اقدامات شامل لینک بین روسیه و مردم در ارتباط با مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی. آن را به طور گسترده ای شناخته شده است قبل از سنگ سپتامبر 2017 کنگره شهادت است که دولت ایالات متحده بر این باور ویکی لیکس در ارتباط بود به این موضوع از روسیه دخالت.

“این است که در برابر این پس زمینه است که سنگ جنایات خود انسداد نهفته است و شاهد دستکاری – باید در نظر گرفته شود ،” DOJ گفت.

اما در طول دو هفته آزمایشی آن هرگز ادعا که سنگ شد در واقع در ارتباط با هر کسی از ویکی لیکس و او هرگز متهم توسط دادستان از جرم جنایی توطئه با روسیه و یا هر خارجی دیگر بازیگران است.

“در پایان تحقیقات به همراه داشت هیچ شواهدی از دخالت هر آمریکایی با دولت روسیه و یا هر عامل عامل نمایندگی خود را به دخالت در انتخابات 2016” سنگ دفاعی تیم گفت. “این نیز مسلم است که راجر سنگ تا به حال هیچ چیزی برای انجام با به دست آوردن خطر بیافتد ایمیل و یا ارائه آنها را به ویکی لیکس. اطلاعاتی که سنگ موفق به ارائه به HPSCI ناچیز بود در این زمینه گسترده تر از این تحقیقات به دخالت در انتخابات 2016.”

وکلا با اشاره به این جمله از دیگران فرا گرفت تا در Mueller را تحقیقات: سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین پل Manafort بودن محکوم به هفت سال و نیم; سابق مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل مایکل کوهن بودن محکوم به سه سال از جمله دو ماه برای گمراه کردن کنگره در مورد زمان تهمت برج مسکو; سابق مغلوب ساختن پیشی جستن معاون مدیر کمپین ریک گیتس که همکاری گسترده با دولت گرفتن تنها 45 روز در زندان و سه سال تعلیقی; و سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور سیاست خارجی جورج پاپادوپاولوس گرفتن فقط 14 روز پشت میله های زندان برای دروغ گفتن به FBI محققان.

سنگ وکلای همچنین به نقل از Credico را پس از صدور نامه ای به دادگاه به عنوان خوانده شده در قسمت: “من هرگز به هیچ وجه احساس کردند که سنگ خود را مطرح مستقیم فیزیکی تهدید به من و یا به سگ من. من chalked خود bellicose tirades به ” سنگ بودن سنگ.’ تمام پوست و بدون نیش می زنند!”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im