محل برگزاری جشنواره کن پناهگاه بی خانمان در میان coronavirus مستند در فرانسه

به عنوان این جشنواره یکی از معتبرترین رویدادهای صنعت سرگرمی رو به تعویق افتاد و تا پایان ماه ژوئن مدیریت باز کرده درب از Riviera فرانسه یک رفت و آمد مکرر که در آن صورت می گیرد به پناهگاه افراد بی خانمان هر France24 گزارش. با توجه به رسمی دومینیک Aude-Lasset ذکر شده در France24 گزارش 50-70 مردم شده اند در آینده هر شب در جشنواره کن تاون هال پس از جمعه هفته گذشته است.

هفته گذشته رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی گفت: در این کشور 67 میلیون نفر از مردم به ماندن در خانه برای محافظت از خود از همه گیر و به سرعت گسترش آن. اما افراد بی خانمان در فرانسه در حال تخمین زده می شود 12,000 که لازم نیست که یک خانه را به رفتن به.

در ورودی رفت و آمد مکرر یک کارگر پوشیدن دنده محافظ دمای هر فرد بی خانمان در هر زمان آنها سایت را وارد کنید. رفت و آمد مکرر به یک منطقه در حمام بلوک و جمعی از فضا با تلویزیون و بازی. در پایین سقف اتاق اردوگاه-تخت در حال راه اندازی در سه صف های طولانی.رفت و آمد مکرر نیز چهار آشیانه به پناهگاه سگ خیابان.

Aude-Lasset افزود: “ما می دانیم که سگ گرانبها برای زندگی مردم در خیابان.” تا کنون فرانسه ثبت کرده است بیش از 25 ، 000 موارد جديد عفونت کرونا ويروسی با 1331 مرده اعلام و 3900 بازیافت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>