داوطلبان استفاده از coronavirus به فشار سیاست های آنها در حال حاضر می خواستم

نامزدها و نمایندگان مجلس به طور یکسان با استفاده از رمان coronavirus به عنوان پوشش سیاسی به دنبال سیاست های مختلف برنامه های تحت پوشش از یک بیماری همه گیر پاسخ.

جمهوری خواهان باید skewered presumptive 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن برای بارها و بارها توصیف COVID-19 شیوع بیماری به عنوان یک “فرصت.”

دو دوره معاون رئیس جمهور و 36 سال دلاور سناتور سی ان ان گفت در هفته گذشته این ویروس می تواند اهرم به “تغییر اساسی در علم مربوط به گرمایش جهانی.” پیشتر در ماه مارس مجازی تاون هال او پیشنهاد دولت فدرال مذاکرات بیش از یک بسته محرک اقتصادی یک فرصت برای فشار برای سرمایه گذاری در مشاغل سبز و زیرساخت ها است.

کدام یک از کاندیداهای اصلی نیز به جرم تصرف در این بیماری به عنوان بهانه ای برای حمایت از ایده های محافظه کار.

جف جلسات سابق مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دادستان کل تبدیل 2020 جمهوری خواه آلاباما کاندیدای سنا گفت: فاکس نیوز در هفته گذشته یک مهاجرت مبتنی بر اشتغال توقف خواهد بود “بدون شک … در جهت منافع ایالات متحده است.” او استدلال کرد که مهلت خواهد کمک به اولویت بندی رکورد تعداد افرادی که شغل خود را از دست زمانی که کسب و کار بودند توقیف و میلیون ها دستور داده شد تا به ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش.

جورج میسون دانشگاه Jeremy Mayer وجود دارد گفت: هیچ کمبود فرصت طلب مقامات دولتی و کسانی که به دنبال کار در طول coronavirus بیماری همه گیر. وی با اشاره به جمهوریخواهان در کنگره خواستار “یک مالیات بر سود” به عنوان بخشی از اصلی 2.2 تریلیون دلار اقتصادی امداد لایحه.

“در سمت چپ بسیاری از این COVID-19 بحران به عنوان یک فرصت به ریشه گسترش حقوق کارگران, افزایش حداقل دستمزد, فشار برای ‘مدیکر برای همه’ و دیگر اصلاحات مورد نظر” او گفت:.

“دموکرات ها نیز کار به رای گیری آسان تر برای نوامبر. آنها می خواستند به انجام آن قبل از این ویروس است اما این بحران فراهم می کند یک پلت فرم بزرگ برای تلاش های خود را,” مایر گفت.

در واقع برنی ساندرز سناتور ورمونت و سابق 2020 دموکرات کاخ سفید امیدوار است که ادعا چگونه ظهور این بیماری تأکید نیاز برای بهتر بهداشت و درمان و پوشش بیمه.

اساسی جهانی درآمد یک پیشنهاد و پشتیبانی توسط اندرو یانگ در طول این چرخه دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه به دست آوردن کشش پس از یک بار بودن “شتابزده اخراج” برای برچسب قیمت آن با توجه به دانشگاه اکرون دیوید کوهن.

“تعدادی از اعضای کنگره در حال حاضر به طور فعال هل دادن UBI و کر خواهد رشد بلندتر به عنوان شرایط اقتصادی برای بیکاران بیشتر رشد می کند و از جان گذشته,” او گفت:.

کوهن توافق بهداشت و درمان اصلاحات مانند “مدیکر برای همه” خواهد بود تجدید نظر به عنوان تغییرات آب و هوایی اکشن.

“اگر کنگره و رئیس جمهور می تواند صرف تریلیون ها دلار در هوی و استدلال در برابر برنامه های آینده بودن بیش از حد پر هزینه تر می شود مشکل را,” او گفت:.

دریک دانشگاه رنه کرامر اشاره کرد دسترسی به سقط جنین شد و علاوه بر محدود بودن در کشت متحده است.

اگر چه هنوز نامزد رسمی منتقدان دموکرات میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer مثلا باید ناودان شایعه 2020 معاون ریاست جمهوری مدعی برای deeming سقط جنین “زندگی پایدار” بهداشت و درمان برای زنان است. Whitmer یک co-صندلی جو بایدن کاخ سفید, کمپین اتحاد دلسرد اعمال جراحی الکتیو در دولت برای کاهش فشار بر سیستم بهداشت و درمان و صرفه جویی در لوازم پزشکی.

برای دانشگاه کاتولیک امریکا استاد متی, سبز, سرمایه گذاری در یک بحران ملی نیست و یک پدیده جدید. در واقع وجود دارد یک سنت طولانی مدت او گفت: نسبت دادن این روند حداقل به دو دلیل مهم است.

“برای اولین بار در زمان بحران سیاستگذاران در حال وسوسه به قاب صورتحساب به عنوان اقدامات اضطراری است که به نحوی کمک به حل و فصل بحران ساخت آنها را بیشتر به احتمال زیاد به تصویب. دوم به خاطر مردم متمرکز به طور کامل در این بحران در دست آنها کمتر به احتمال زیاد به توجه به بحث قانون است که با این نسخهها کار راه خود را از طریق فرایند قانونگذاری” سبز گفت: واشنگتن آزما.

دولت بوش گسترش قدرت اجرایی پس از 9/11 حملات تروریستی حمله به عراق افزایش نظارت و اتخاذ پیشرفته تاکتیک های بازجویی در حالی که نورد از کاهش مالیات. رئیس جمهور سابق باراک اوباما رئیس جمهور جورج دبلیو بوش جانشین مشابه ساخته شده حرکت می کند, لیست تهمت و آژانس حفاظت از محیط زیست تصمیم به استراحت اقتصاد سوخت و جیوه مقررات به عنوان یک مثال امروزی تر.

“در بحبوحه رکود بزرگ, [اوباما] تحت فشار قرار دادند برای انواع عمده طرح های مانند Obamacare که نیست برای انجام فوری با بهبود اقتصادی” سبز گفت.

“چندی پس از اوباما انتخاب شد و پس از آن — رئیس ستاد رام امانوئل معروف گفت که “شما هرگز می خواهید یک بحران جدی برای رفتن به زباله’ چون ‘آن را یک فرصت برای انجام چیزهایی که شما فکر می کنید شما نمی تواند قبل از” سبز گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im