نامزد ‘#نژادپرستانه’ برچسب خار دو مجلس جمهوریخواهان به دنبال بازگشت از کمک های مالی

یک جفت از خانه های جمهوری خواهان می خواهند کمک های مالی خود را در بازگشت از یک اصلی رقیب به وقت ایران مجلس پس از شش ماه توییتهایی پدید آمده است که در آن نامزد توصیف خود را با هشتگ “#نژادپرست است.”

Rep. لیز چنی از وایومینگ سوم-بالاترین رتبه بندی خانه جمهوریخواه و اوهایو در کنگره مایک ترنر هر دو به تازگی اهدا به کنتاکی تشکر. توماس Massie اولیه چلنجر وکیل تاد McMurtry.

که یک حرکت غیر عادی از رهبران حزب تقریبا همیشه پشت امتیازهای. اما Massie شده است هدف از خانه جمهوریخواه رهبری پس از او خواستار رول-تماس با رای گرفته شود 2.2 تریلیون دلار coronavirus بسته امداد توسط کنگره و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. Massie تلاش برای انجام این کار شکست خورده پس از رهبران هر دو طرف به ارمغان آورد 216 اعضای طبقه و گالری به منظور تشکیل یک حد نصاب — هر چند بسیاری از سرزنش او برای وادار کردن سفر خود را به واشنگتن تحت شرایط نامطلوب با توجه به کوروناویروس.

Massie یک آزادیخواه متمایل به حزب جمهوری خواه برای اولین بار انتخاب شد و در سال 2012 در روز شنبه chided مظنونان حمله به دانشگاه چنی و ترنر برای حمایت از McMurtry که سال گذشته به دست آورده توجه ملی به عنوان یک وکیل به نمایندگی از کاوینگتن کاتولیک دانش آموز دبیرستانی در یک افترا طرح دعوی در دادگاه در برابر سی ان ان. Massie نوشته شده در اکتبر 2019 توییت توسط McMurtry یادآوری تگزاس سفر که شامل هشتگ “#نژادپرستانه” و یک ناسزا.

“من در آستین این آخر هفته. خوشحالم که در این گروه. #redneck #نژادپرست #fuckwit فقط تا به حال بهترین BBQ از زندگی من است.”

Massie کشف و ضبط بر روی صدای جیر جیر به طعنه زدن خانه خود را جمهوری خواه و همکاران بیش از کمک های مالی خود را به رقیب اصلی او.

“. @RepLizCheney است @HouseGOP صندلی, راهنمای خانه ایران پیام اجرا می شود تمام خانه GOP جلسات و به طور فعال به انتخاب این مرد. این است که چشم انداز خود را برای توافق کنند.”

https://twitter.com/RepThomasMassie/status/1251487365350264833

چنی به زودی chimed در توییتر اعلام او می خواست او را McMurtry اهدای بازگشت.

“ما به عنوان جمهوری خواهان نباید چشم پوشی نژاد پرستی به هر شکل” چنی گفت. “تاریخ و زمان آخرین شب من هشدار داده بود به توییت توسط یک نامزد به چه کسی من عمل سیاسی کمیته ساخته شده یک سهم. پس از بررسی توییتهایی من پرسید که سهم بازگردانده می شود.”

https://twitter.com/Liz_Cheney/status/1251532259850682369

ترنر تکرار شنی باعث بیشتر مسخرگی توسط Massie.

https://twitter.com/RepThomasMassie/status/1251547105359003651

Massie, 49, شده است در outs با خانه جمهوریخواه رهبری است. MIT تحصیل مهندس کاهش غیر معمول نوار در کاپیتول هیل در زمان آشکارا به چالش کشیدن حزب رهبری بیش از آنچه که او خواستار عدم انضباط مالی و ناکافی fealty به اصول قانون اساسی. Massie به تازگی با انتقاد از coronavirus اقتصادی تسکین قانون پس از به tweeting که خود مرحوم پدر دریافت یک محرک بررسی برای $1,200.

McMurtry انتخاباتی را بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در روز یکشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de